Problem ze spryskiwaczami przedniej szyby ...

kamien

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 04 kwie 2007, 17:24
Imię: Krzysztof
Auto: Astra F
Silnik: 1.4 (60 koni)
Rocznik: 2001
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław/Brzeg Dolny

Problem ze spryskiwaczami przedniej szyby ...

#1

Nieprzeczytany post autor: kamien »

Witam.

Mam mały problem ze spryskiwaczami przedniej szyby. Otóż po włączeniu spryskiwane jest podszybie nie szyba. Słabo płyn leci, a zbiorniczek jest pełny. Pompka działa na pewno bo słychać ją poza tym tylny spryskiwacz działa. Help me :cry:

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

kamien pisze:Witam.

Mam mały problem ze spryskiwaczami przedniej szyby. Otóż po włączeniu spryskiwane jest podszybie nie szyba. Słabo płyn leci, a zbiorniczek jest pełny. Pompka działa na pewno bo słychać ją poza tym tylny spryskiwacz działa. Help me :cry:
hej witam pompka ci podaje ale czy napewno masz dobrze ustawione spryskiwacze ??

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

Sprawdz czy strumien ma duze cisnienie czy slabe jesli ma spore pto poprostu wez igle podnies dysze spryskiwacza do gory ustaw jak Ci wygodnie i po klopocie:)
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

sprawdź czy wąż nie jest zgięty ;)

Lupo

Astro-maniak
Posty: 128
Rejestracja: 15 maja 2007, 1:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wisła
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Lupo »

kolega z tą igłą miał racje, wyregulować musisz, zalezy jak Ci sie uda, ja musiałem dość sporo razy wtykać igłe zanim zaczeło to jakoś funkcjonować i płyn zaczął leciec tam gdzie trzeba, a co do wężyków to moze jest gdzies nawet pęknięty i leje Ci gdzieś pod maską, szerokości, bajo :P
Obrazek

kamien

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 04 kwie 2007, 17:24
Imię: Krzysztof
Auto: Astra F
Silnik: 1.4 (60 koni)
Rocznik: 2001
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław/Brzeg Dolny

#6

Nieprzeczytany post autor: kamien »

Igiełka pomogła :m. Wprawdzie nie do końca jestem jeszcze zadowolony z działania, ale płyn leje się po szybie, a nie podszybiu :). W słoneczny dzień powalcze, bo teraz nie bardzo widać dysze :evil:

Gibon

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2007, 20:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Gibon »

Walczyłem jakies 3 dni temu z tym też leciało na podszybie i strasznie cienko. Spróbuj wyjać i przedmuchac sprężarką u mnie to tyle dało ze tylko jeden sie przedmuchał i leciało dobrze a z drugim sie bawiłem i bawiłem i nie chciało go przedmuchac wiec podjechałem do sklepu i kupiłem nową dysze całe 4 zł :D Tak że u mnie teraz leci ładnie na środek szyby i rozpryskuje ładnie :)

kamien

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 04 kwie 2007, 17:24
Imię: Krzysztof
Auto: Astra F
Silnik: 1.4 (60 koni)
Rocznik: 2001
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław/Brzeg Dolny

#8

Nieprzeczytany post autor: kamien »

A w jaki sposób się demontuje spryskiwacze z maski??

Lupo

Astro-maniak
Posty: 128
Rejestracja: 15 maja 2007, 1:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wisła
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Lupo »

są na takich małych zatrzaskach, weź jakieś wąskie kombinerki i od spodu ściśnij te ząbki i wyjmij spryskiwacz, ale najpierw odłącz wężyk, a jak bedziesz montował z powrotem to najpierw wypuść sobie wężyk przez otwór w masce na zewnątrz, podłącz wezyk do spryskiwacza a POTEM wstaw spryskiwacz do otworu w masce, bo jak założysz spryskiwacz bez wezyka to potem bardzo trudno nałóżyć wężyk (ale sie rozgadałem : )
Obrazek

tatanka

Astro-maniak
Posty: 228
Rejestracja: 21 gru 2006, 22:48
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Piła - Wlkp
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: tatanka »

TAAAK dokładnie ... zrób tak jak napisał kolega LUPO . Wiem jak się zakłada węzyk na zamontowany spryskiwacz.HEh w tym czasie można zmienić cały komplet kół w innym aucie :mrgreen:
I HAVE THE VISION

[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ