woda w kabinie

panczo22

woda w kabinie

#1

Nieprzeczytany post autor: panczo22 »

witam szanownych towarzyszy i (szki)!

moj problem z moim wozem polega na tym ze podczas deszczu lub po wizycie w myjce mam wode na i pod dywanikami. z moich ogledzin wynika ze ow ciecz dostaje sie przez dolne nawiewy powietrza lub w ich okolicach zarowno od strony drivera jak i pasazera.
woda jest miedzy podloga a wykladzina (nie dywanikiem) co chyba nie musze pisac jaki zapach powstaje w wozie przez to...
ale nie mam pojecia ktoredy woda sie tam dostaje. moze ktos z was mial podobny przypadek i poradzil sobie z nim? bede wdzieczny za kazda odp zwiazana z tematem.
dodam jeszcze ze jest to woz od nowosci bez kolizji bez zadnej wymiany szyby przedniej. kulisy drzwi tez sa ok. gumka pod maska ( w ksztalcie skarpety) jest drozna.
wiec co to moze byc za przyczyna?

pozdrawiam

przemula

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 05 gru 2007, 20:33
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sadków (Wrocław)
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: przemula »

ok ale może ktoś wymieniał Ci filtr przeciwpyłkowy, i źle założył plastik podszybia. Weżzdejmij tągumową uszczelkę i wyciągnij ten plastik. Zwróci uwagę przy zakładaniu, że musi on trafić w taką szczelinę w plastiku przukręconym pod szybą. Jeśli masz źle włożony ten plastik to woda może lać się do środka. jeśli to nie pomoże to trzeba sprawdzić szczelność szyby i nagrzewnicy,
pozdrawiam
Przemula
Opel Astra '98 2.0 8V - mój Astrolot

panczo22

#3

Nieprzeczytany post autor: panczo22 »

witaj!
tak filtr zmienial mi znajomy magik. sprawdze to dzisiaj (jak dam rade bo mam lapke w gipsie) i napisze co i jak.

Maryś

V.I.P.
Posty: 896
Rejestracja: 16 cze 2007, 12:25
Imię: Maciej
Silnik: 2.0
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

#4

Nieprzeczytany post autor: Maryś »

Polecam [External Link Removed for Guests] . Jest on znaczaco polaczony z Twoim problemem ;) Dodam ze ja tez mialem problem zalanej kabiny, z tym ,ze u mnie rowniez od spodu wykladzina byla zalana :oops: Ale problem mozna rozwiazac bardzo latwo :D Wiec do roboty :mrgreen:
Mechanika pojazdowa. Gdańsk tel 530-612-613.

panczo22

#5

Nieprzeczytany post autor: panczo22 »

bylem dzisiaj w serwisie zamowic wklad zamka i mysle sobie-a noz niech mi sprawdza co jest. i co sie okazalo? ze tam gdzie wklada sie filtr przeciwpylkowy to pod tym prostokatem w ktorym jest filtr znajduja sie dwie czy cztery uszczelki!!!! w serwisie sami nie wiedza ile. wiec nie pozostalo mi nic innego jak je zamowic (sztuka 11 PLN). maja byc w piatek.
a z artykulem zaraz sie zapoznam.

Brodigy

Astro-maniak
Posty: 293
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Brodigy »

Polecam TEN ARTYKUL . Jest on znaczaco polaczony z Twoim problemem ;) Dodam ze ja tez mialem problem zalanej kabiny, z tym ,ze u mnie rowniez od spodu wykladzina byla zalana :oops: Ale problem mozna rozwiazac bardzo latwo :D Wiec do roboty :mrgreen:
Nie napisałeś chyba jaki artykuł.

Ja miałem problem z częstym parowanie szyby przedniej przy działającym nadmuchu, znalazłem rozwiązanie tego problemu na www.astra.autoącik.pl w dziale napraw to sam.

działa w 100% od tamtej pory nie mam juz problemu z woda i parowaniem

Pozdrawiam
Imperare sibi maximum est imperium - panować nad sobą to najwyższa władza.

[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ