Swap na c20ne

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: wencik »

Jak będziesz kupować coś to tylko z silnikiem Diesla ;) ogólnie Vectra super auto,mój kumpel ma taką w dieslu ale dokladnie nie orientuje sie jak tam z silnikami...
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#22

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

vectra w diesla traci swój urok... przecież to.. sportowe autko :) tzn.. usportowiona astra... :) więc... nie rozumiem troszkę VECTRA + diesel ;), no cóż czasy się zmieniają.. i nie nadążam za "trendami" ;)

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: wencik »

Moge Cie ustawić z mercedesem W 124 w dieslu wolnossącym, co Cie weźmie :P Co Ty masz do diesli :P? To są super silniki, ten dźwięk, SPALANIE , wszystko mi sie w dieslach podoba ;) Wiadomo że Vectra z tym najsłabszym dieslowskim silnikiem to kicha...ale reszta... nie pogardził bym
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#24

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

od 3 tysięcy na benzynie życie się zaczyna... a w dieslu kończy.. - no chyba że stać Cie na spalanie podonego do czołgu ;)

virue

#25

Nieprzeczytany post autor: virue »

ten 2.0 DTI nie jest chyba az taki slaby cos tam daje te 101 koni :P a jestem ciekawy jak z chipem w tych autkach juz jest :) ale podobno cos to daje i nie jest najgorzej

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: wencik »

To chyba Diesle były najbardziej podatne na chip-tuning... ale to kosztuje chyba 800zł wiec sie tym nie interesowałem.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#27

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

nie wiem jak z autami produkowanymi w dzisiejszych czasach, ale te przed 97 rokiem.... wychodziły z fabryki , gdzie moc i mozliwosci auta byly wykorzystywane w 70% - tak byly poustawiane ECU.... ( a te 30 % że tak się wyrażę, LEżał i byczył się... )

virue

#28

Nieprzeczytany post autor: virue »

Ale w tych nowych tez jest ten zapas nie wiem dokladnie ile :) ale wiem ze jest :> a wiem ze ktos z takiej vectrze wlasnie zamontowal chipa i mowil ze roznica jest i do dosc znaczaca :)

Klapek

Astro-maniak
Posty: 124
Rejestracja: 26 sty 2007, 17:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: Klapek »

ja w xsarce 90KM i 200Nm wsadzłem chipa ma podobno dawać 110KM i 255Nm coś tam czuć szczegónie przy starcie no i do prędkości maksymalnej lepiej sie zbiera :)
enzo 0-100km/h 9,3s i 159m bez trakcji do 3-go biegu :)

virue

#30

Nieprzeczytany post autor: virue »

Czyli roznica jakas jest :) no to dobrze hmm narazie jest co jest jak bedzie to sie dopiero zaczne rogladac :>

ODPOWIEDZ