Swap na c20ne

virue

Swap na c20ne

#1

Nieprzeczytany post autor: virue »

Heyka mam malutki problem :P
Posiadam Vectre A z silniczkiem c20ne lecz jest z nia kiepsko pod wzgledem blacharki i naszedl mnie pomysl zeby zakupic moze jakas Astre F w dobrym stanie ale np z uszkodzonym silnikiem czy cos i zrobic swapa z tej vectry lecz nie wiem za czym najlepiej sie rozejzec ? jakiej astry szukac i czy bedzie to pasowac wsio :) [znaczy sie bez wiekszych przerobek] bym byl wdzieczny za wszelkie rady i wogole


Pozdrawiam
ViRuE

Emil

Astro-maniak
Posty: 196
Rejestracja: 03 sty 2007, 20:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Emil »

Myśle, że taka imprezeza nie ma sensu, lepiej będzie jak opchniesz Vectre i kupisz sobie GSi 16v :) ale jak już uparcie byś chciał swapa robić to poszukaj wtedy jakiegoś GSi 8v z walniętym motorem i wtedy wymieniasz sam motor i wszystko powinno być ok :)
[External Link Removed for Guests]
FireFox Team

virue

#3

Nieprzeczytany post autor: virue »

No wiem ale raczej znalesc 8v z walnietym silnikiem bylo by kiepsko :< tak sadze :< badz bedzie to bardzo trudne :< chyba vectra dokonczy swoj zywot i dopiero zmienie :P moze na VB :PPP

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

. może inaczej.... kup sedana, lub Kombika... są bardzo tanie... bo swap... silnika c20ne to nic prostrzego... :-) pasuje jak ulał.. !! - tylko przyłożyć wraz z osprzętem.. :)

w HaBecie przy tym silniku auto odfrunie...., a po co ?... lepiej latać na drogach ;)

virue

#5

Nieprzeczytany post autor: virue »

Aha pasuje ale co trzeba zmienic jezeli kupil bym taka Asterke w sedanie np silnik 1,6 to co musial bym zrobic ?

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#6

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

co musialbyś zrobić.. ? przełożyć WSZYSTKO z vectry :).... ( plus małe przeróbki.. bo pewnie z czymś będzie problem... ) ale w 95% wszystko będzie ok.. wkońcu takie same silniki montowali w astrach.. więc....

Miśku potwierdzisz.... ? ( jak misiek potwierdzi to znak ażebyś kupywał asię... i przekładał...)

virue

#7

Nieprzeczytany post autor: virue »

a co z zawieszeniem i tymi innymi pierdolami ?

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#8

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

zawieszonko ... ? no wlasnie a tego nie wiem.....

ja37

V.I.P.
Posty: 6063
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 129 razy

#9

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

No właśnie....
U mnie w corsie B już jest c20ne, czekam tylko na miske olejową, bo silnik był z omy.
Nic trudnego, przekładaj :lol:

Wisti

#10

Nieprzeczytany post autor: Wisti »

wiem widziałem ze jest Swapik zrobiony w c20sie :D .. sam dołożyłem troche staran do tego ;P

ale powiem ze to nic prostszego :) przekładaj :)

ODPOWIEDZ