Problem z tankowaniem

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

meserter to moze byc przyczyna, pozatym trzeba umiec wsadzic bagnet tescie moi punto nei potrafili zatankowac nawet po 6 latach dopiero ja im pokazalem jak to sie robi
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

cr2sher

Astro-maniak
Posty: 826
Rejestracja: 28 mar 2007, 14:14
Imię: Paweł
Auto: oBoRa
Silnik: Benzynowy
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

#22

Nieprzeczytany post autor: cr2sher »

jest to bardzo czesty problem astry, w wolnej chwili znajde wam schemat calego ukladu paliwowego. Wiekszosc tego tpu przypadkow spowodowana jest zatkanym odpowietrzeniem zbiornika paliwa, badz tez jak pisal jurg, klapka zabezpieczajaca.
Pozdrawiam
Cr2ShEr - Paweł

[External Link Removed for Guests]

------------------------------------------------

Obrazek

swi192

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 09 wrz 2007, 20:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: swi192 »

cr2sher borykam się również z tym problemem , a że nie mam zagazowanego autka bardzo byłbym wdzięczny za podpowiedź jak się go pozbyć ( schemat i może opisik jak odpowietrzyć zbiornik ) . Z góry dzięki i pozdrawiam. :lol:

Gość

#24

Nieprzeczytany post autor: Gość »

cr2sher jak byś mógł znależć ten schemat instalacji paliwowej to by było ekstra. Proszę zapodaj ją, bo w moim przypadku, to nie chodzi ani o złe wkładanie bagnetu, ani o klapkę zabezpieczającą. Najprawdopodobniej mam zatkany któryś z wężyków odpowietrzających, a jak zauważyłem to, z głównym wężem wlewowym poprowadzony jest waż odpowietrzający, ale oprócz niego są poprowadzone dwa wężyki. Jeden na pewno idzie do górnej części baku, bo sprawdziłem, a drugi idzie bokiem i dalej już nie wiem bo sie chowa między bakiem a podłogą, dlatego najlepiej było by mieć schemat takiej instalacji.

cr2sher

Astro-maniak
Posty: 826
Rejestracja: 28 mar 2007, 14:14
Imię: Paweł
Auto: oBoRa
Silnik: Benzynowy
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

#25

Nieprzeczytany post autor: cr2sher »

Witam Was,

Przepraszam ze dopiero teraz ale prosze bardzo tu macie schemat, zbiornik i przewody paliwowe od wlewu,

Dla sedana i hatchbacka:

[External Link Removed for Guests]

Oraz dla kombi:

[External Link Removed for Guests]

Adidu, a w Twoim przypadku o ile mnie pamiec nie myli to ten waz co Ci ginie miedzy bakiem a podloga idzie do pompy paliwa, ktora jest pod kanapa.
Pozdrawiam
Cr2ShEr - Paweł

[External Link Removed for Guests]

------------------------------------------------

Obrazek

ODPOWIEDZ