astra f 1,8 automat swieci sie kontrolka sport

markos

astra f 1,8 automat swieci sie kontrolka sport

#1

Nieprzeczytany post autor: markos »

jak sie swieci sport na zimnym silniku to slabo jedzie nie mam mocy po ponownym uruchomieniu juz jes ok co to moze byc

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wencik »

Na zimnym silniku auta sie nie katuje.Nie duś sport itp, dopuki się nie nagrzeje bo inaczej długo nie pojeździsz.

[ Dodano: 2007-02-27, 16:54 ]
Jak na ciepłym silniku wciśniesz sport i będzie muł dalej to wtedy zacznij sie martwić.

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

U mnie tak tez sie zdarza ale nie jeżdze na "s" jak jest zimny silnik...Odpalam zimny, ruszam i po przejechaniu 10 m włącza sie "s" i miga.. W tym momencie autko traci na mocy i to sporo.. Jak go zgasze i odpale ponownie, to juz jest oki.. czasami tak sie robi nawet na dobrze rozgrzanym silniki..Juz minie to bardzo irytuje i nie wiem jak to naprawic... :/

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

njawyrazniej gdzies jakis czujnik jest walniety
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

nie to nie jest czujnik tylko wybierak od biegow ale ten przy skrzyni. U mnie bylo to samo i wzielem rozebralem i wyczyscilem wszystko porzadnie skrecilem i nasmarowalem i jest ok. Przyczyna jest za sztywny smar i dobrze nie przewodzi pradu. A jak sie rozgrzeje to smar ma odpowiednie wlasciwosci i jest juz luzny i wszystko porzadnie przewodzi. Pozdrawiam

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Gawan pisze:Przyczyna jest za sztywny smar i dobrze nie przewodzi pradu. A jak sie rozgrzeje to smar ma odpowiednie wlasciwosci i jest juz luzny i wszystko porzadnie przewodzi.
A gdzie ten smar mam wprowadzić?? Bo to ciekawe,że smar ma właściwości przewodzące prąd..Z gory dzieki za odpowiedz.

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

jutro zrobie fotke co trzeba wykrecic i rozebrac i wyczyscic. Moglem porobic fotki jak sam robilem ale nie pomyslalem.

Gość

#8

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Aha..
Z Góry dziękuje za chęci.. :)

ODPOWIEDZ