spalanie oleju

Gość

#11

Nieprzeczytany post autor: Gość »

czesc ja mam 1,7 td DTL i moj bierze ok 300 gr . na 1000 km

Gość

#12

Nieprzeczytany post autor: Gość »

no moja to sobie lubi lyknac tzn okolo 1 litra na 500 KM ale to jeszcze zalezy jak sie ja kreci. Przydalo by sie wymienic uszczelniacze zaworowe i bylo by git :PP

Domin

Astro-maniak
Posty: 236
Rejestracja: 11 lip 2007, 12:15
Imię: Dominik
Auto: Astra H
Silnik: 1.7 CDTi 130KM/307Nm
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Domin »

uuu duuzo nie wiem czy pierscionkow nowych tez nie bedziesz musial zalozyc moja po remoncie na 1000km jeszcze nie lykla :)
Hu Hu Ha nie taka Astra Zla

WaldazZz

Astro-maniak
Posty: 189
Rejestracja: 19 mar 2007, 21:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: WaldazZz »

pawelg303 pisze:WaldazZz napisał/a:
Będzie miał nowe uszczelniacze i pierścienie, ale za to większy stopień sprężania. ;D


A miałeś planowaną głowicę, czy tylko ten remont bo jak remont to nie stopień sprężania tylko ciśnienie sprężania. Proszę tego nie mylić ;)


Pozdarwiam
Wiem i nie myle, bo ciśneinei w c16nz to 11-13, a w c16se 14bar, dzięki zastosowaniu tłoków doprężających, których zdobycie graniczy z cudem. Więc jeśli nie będzie tłoków doprężających będę musiał planować.
"Dla tych wszystkich,
którzy 15 baniek noszą w głowach"

Gość

#15

Nieprzeczytany post autor: Gość »

DOMIN
pewnie tak ale wiesz za tym idzie planowanie glowicy, uszczelka pod glowica,zdalo by nowy rozrzad, pompa wody, a to wyniesie ok 600, a jak dobrze pójdzie to za 600 bedzie silnik w dobrym stanie od kolegi :) wiec jak to sie mowi narazie nie wymieniam oleju tylko go dolewam :PP

artusb

Astro-maniak
Posty: 78
Rejestracja: 23 sty 2008, 20:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: artusb »

no jedna moja Astra 1.6 ma przjechane 180kKM i jak do tad nie brala ani grama loeju , przynajmniej zauwazanie.. ale nia jexdzi moja Mamuska i mamy ja od nowosci wiec moze przez to.
Moja Astra :P bierze sobie tak troszke :p bo tak z 0,5L na jakies 1000 km ale moja ma przbieg 280tys i bidulka pracowala w firmie wiec jej niegdy nikt nie oszczedzal :( dopiero teraz prubuje odzyc ....
[[External Link Removed for Guests]] Serwis GSM Kraków

ODPOWIEDZ