KOMBI MNIEJ KOMFORTOWY???Prosze o porade.

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

Nie masie co czarowac no nasza astra to nei mercedes s-klasa wiec nadwozie zawsze bedzie pracowac a im wiecej elementow bedzie wsadzone w poprzek tym wiecej halasu. Jedyne co w kombi moze przeszkadzac to slabe wytlumienei tylnych nadkoli ale ja tego nei zauwazam kwestia przyzwyczajenia ale to wada tylko dla osob z wrazliwym sluchem
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

pasztet007

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 04 gru 2007, 3:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Brzeg/Opole
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: pasztet007 »

a ja powiem troszkę inaczej ;) sam jestem posiadaczem astry kombi 1.7 td auto pali w miare mało... większych problemów nie ma jak na 12 letnie auto oj sorka teraz 13... weź pod uwagę użycie auta... kombi jest dużo bardziej uniwersalne niż sedan... ja wiozę czasami kosiarkę czy jakiś mebel to do sedana bylby klopot z zapakowaniem... chociazby telewizor wiekszy to tez klopot... ogolnie polecam kombi i nie dlatego ze jestem wlascicielem takiej torpedy ale ze względu na uniwersalność nadwozia

a poza tym jak to powiedział były właściciel mojego auta z tylu to się nawet połozyć można ... ja nie wiem czy on coś sugerował ^^
TTI 880 +Lemm at 1700 obecnie

Pędzimy przez Polską dzicz
Wertepy chaszcze błota
Patrz w tył tam nie ma nic
Żałoba i sromota
Patrz w przód tam raz po raz
Cel mgłą niebieską kusi
Tam chce być każdy z nas
Kto nie chce chcieć - ten musi!
W niebieskim Astrolocie

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

pasztet007 no mozna mozna sie polozyc :mrgreen: Jak jechalismy do chorwacji z dziewczyna to spalismy na prakingu z tylu rozlozone siedzenia podloga calkiem plaska i dosyc komfortowo:)
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

kamil_bonus

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 05 sty 2008, 23:54
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: kamil_bonus »

Ja też mam dobre zdanie o kombi, sam mam i wiele histori spania w bagażniku z rozłożonymi siedzeniami przeżyłem. Ogólnie kombi jest bardziej funkcjonalne przeciwięstwie do sedana.Jak masz okazje kupic dobra astre kombi to zachecam do kupienia pozdro all!!! :mrgreen: :lol: :P :D
[External Link Removed for Guests]

1.8 litra C18XE 1794cm³ 92kW 5600rpm 168Nm 4800rpm MPi DOHC 10.8:1 xD

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Co Wy tak ciągle na tego biednego sedana? :@ Może i kombi jest bardziej praktyczne ale sedany są najpiękniejsze! Chociaż htb 3d jest równie piękny:-D No i zgrabniejsze i wogóle. Ale to kwestia gustu. Każda Asterka jest komfortowa! Jechałem kombi x18xe i było spoko choć wiadomo, że nie ma tego uroku co sedan.

gimof

Astro-maniak
Posty: 436
Rejestracja: 10 paź 2007, 19:31
Imię: Pan Samochodzik
Lokalizacja: Poznań(promnice)
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: gimof »

Tomek_0181 pisze:htb 3d jest równie piękny
Piękna bo to dziewczyna nie - nawet imię swe ma.
A ten tyłeczek mmm 8)
[External Link Removed for Guests]

micki

#17

Nieprzeczytany post autor: micki »

No dzieki koledzy za porade,mam juz wiecej danych jest to silnik 52 kw czyli 71 koni wlasciciel twierdzi za pali mu niecale 7,ale na niemieckiej benzynce i w malym miescie + trasa, w zeszlym roku wladowal w niego 1200EU...

pasztet007

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 04 gru 2007, 3:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Brzeg/Opole
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: pasztet007 »

kolego jeżeli masz możliwość i właściciel twierdzi ze była serwisowana do końca to podjedz na ASO i sprawdz przebieg ;) takie male ot ;D i z tego co słyszałem w kombiakach tylne amorki i sprezyny są przystosowane do wożenia ciężarów... nie wiem jak to wygląda dokładnie od strony technicznej

swi192

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 09 wrz 2007, 20:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: swi192 »

Bierz kolego kombiaczka , ktoś ci go sprzątnie . Ja swojego kupowałem z pewnymi obawami , że może za duży , a po co mi taki jak nie mam kiosku czy jakiegoś innego sklepiku . Jednak bardzo szybko poznałem jego zalety i teraz raczej nie zamienił bym na inny model. :)

ODPOWIEDZ