problemy z kluczykiem

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

problemy z kluczykiem

#1

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

Mam problem (a dokladnie moj ojciec). Otoz mamy dwa kluczyki do Asterixa... Jeden jest ojca drugi moj, bo poki ojciec sobie czegos nie kupi Astra jest nadal jego (pozniej przepisuje na mnie), ale i tak wiecej jezdze ja:P Wiec do rzeczy. Jego kluczyk jest juz tak wyrobiony, ze mozna odpalic auto i podczas jazdy normalnie go wyjac a silnik nadal pracuje. :m Jednak najwiekszym problemem jest to, ze ma problemy z zamykaniem auta... I teraz czy lepiej zglosic sie do salonu opla, czy na wlasny koszt wykonac wlasny kluczyk, czy jak....

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

jesli samochod ma imobilaizer to przydaloby sie do salonu chociaz kto wie ... teraz ludzie cuda odwalaja ;p wiec kwestie wyboru pozostawiam tobie

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

masz astrę f to nie masz przycisków w kluczyku więc z centralnym luz

jam masz immobilaser czy jakoś tak to dorabiasz kluczyk ii przekładasz kość ze starego kluczyka

Jak nie masz kluczyków ze sterowaniem centralnym to odpuść sobie aso bo oni najprawdopodobniej pojadą do supermarketu dorobią kluczyk dołożą do tego swoją marże i przepłacisz kilkukrotnie ;)

nie opłaca się ;)


aa jak masz immo to przy dorabianiu powiedz kolesiowi żeby dał taki rozbieralny kluczyk żeby można było kość przełożyć ;)

obawiać się nie ma czego bo te wszystkie zakłady są licencjonowane przez policje i wątpie że kolesiowi dla astry f chciało by się ryzykować utraty licencji

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

dziekować:)

ODPOWIEDZ