Ciezko pracujace sprzeglo

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: matee »

Mariusz.b86 pisze:No ja szczeże mówiąc jestem po wymianie linki i na początku chyba też 2-3 dni chodziło leciutko ale teraz tak jak przed wymmianą
;) U mnie to naprawde dziwna opcja bo faktycznie po wymianie chodzilo troszke lepiej... potem znow tak samo jak przed wymiana i tak jak pisalem wyzej nagle po ehm paru miesiacach po wymianie sprzeglo nagle ozylo :> a moze to jego ostatnie tchnienie ?:)

5tka

Mariusz.b86

Astro-maniak
Posty: 353
Rejestracja: 28 gru 2007, 11:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Mariusz.b86 »

matee pisze:a moze to jego ostatnie tchnienie ?:)
Kurde no właśnie nie mogo ogarnąć tematu i zrozumieć co mogło by się stać, ale może jest ... :) 8)
!BYŁA!Astra F Hatchback 2/3D 1.4 #[C14NZ]#

Awatar użytkownika
Troj

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2008, 20:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: W-wa Żoliborz
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Troj »

A ja jak wciskam pedał sprzęgła to strasznie mi piszczy. Miałem wymienianą linkę parę miechów temu bo też mi zaczeło coś piszczeć i po wymianie było wszystko git, a teraz problem znowu wrócił. Ma ktoś na to radę ?

Usunięty użytkownik 3235

#24

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

To jest wina łożyska oporowego. Na twoim miejscu zmieniłbym, całe sprzęgło, koszt kompletnego to max 300zł, natomiast samego łożyska to około 100zł.

cr2sher

Astro-maniak
Posty: 826
Rejestracja: 28 mar 2007, 14:14
Imię: Paweł
Auto: oBoRa
Silnik: Benzynowy
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

#25

Nieprzeczytany post autor: cr2sher »

Nie koniecznie jest to wina łożyska, może przyczyna z ciężko działającym sprzęgłem leżeć po stronie samego pedału i sprężyny która jest na pedale... ja u siebie kilka dni temu byłem zmuszony wymienić linkę ponieważ 2 miesięczna linka pękła :/ i wszystko było ok przez jakieś 2 dni teraz znowu sprzęgło chodzi tragicznie ciężko, co do opinii, że jest to łożysko to raczej nie ponieważ w moim przypadku jest tak że dopiero co robiłem SWAP-a i jest wstawione nowe łożysko i samo sprzęgło jest OK. linka jest założona, więc zostaję tylko pedał :/ chyba po weekendzie kupię nowy pedał i go wymienię.
Pozdrawiam
Cr2ShEr - Paweł

[External Link Removed for Guests]

------------------------------------------------

Obrazek

krzrel

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 08 mar 2008, 18:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rychnowo
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: krzrel »

Mam to samo w Vectrze i jest to wina tylko i wyłącznie docisku...
Żadne WD40 tu nie pomoże...
Wymiana linki tez nic nie dała...

ODPOWIEDZ