Podświetlenie tylnej tablicy rej.

mmmJG

Podświetlenie tylnej tablicy rej.

#1

Nieprzeczytany post autor: mmmJG »

Witam serdecznie! Jako nowy, zadowolony właścicel Asterki F Caravan z rocznika 95' musze wzrucić się do Was z malutkim problemem. Jak kupiłem samochód nie działało mi oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej. Tam są dwie żarówki "rurkowe", prąd nie dochodzi do gniazd. Czy może mi ktoś podać numer bezpiecznika odpowiedzialnego za ten element?
Moje drugie pytanie jest związane z listwą LED którą zamierzam zamontować po nogami kierowcy i pasażera. Chciałbym żeby włanczała się gdy są otwarte dżwi, tak jak lampka nad głową. Do jakich kabli moge się popiąć i gdzie je moge znaleźdż żeby zrobić to w najmniej inwazyjny sposób.

Z góry dziękówka!

kola

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 10 lis 2007, 22:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: słupsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: kola »

Witam.Co do podświetlenia tablicy to musisz sprawdzić przewodu łączące tylną klapę z nadwoziem czy nie są uszkodzone bo to podświetlenia tablicy nie osobnego bezpiecznika tylko ogólny na pozycyjne.A co do podłączenia LED-ów to prąd musisz podłączyć pod któryś z bezpieczników który ma stałe zasilanie tj.prąd bez kluczyka w stacyjce,a masę z wyłączników które zamontowane są na słupku (widać je jak otworzysz drzwi)

ODPOWIEDZ