nietypowy problem z odpaleniem

niecek

Astro-maniak
Posty: 165
Rejestracja: 07 gru 2007, 21:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: potęgowo
Kontakt:

nietypowy problem z odpaleniem

#1

Nieprzeczytany post autor: niecek »

panowie i Panie, wiem ze juz kilka razy bylo isane na ten temat, ale ja czytając te poprzednie tematy nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie( na moj problem) otóz tak mam problem z odpaleniem Asterki. i jest to dla mnie troche dziwna sparawa bo iskra jest, paliwo dochodzi do wtryskiwacza, przy przekecaniu kluczykiem slychać ze pompa paliwa sie wlącza, a nie chce odpalić...:/
teraz moj znajomy powiedział mi że tóż przy kierownicy (pod obudową drążka kierownicy) znajduje się "cos takiego małego czarnego- jakiś bezpiecznik albo przekaznik" i być może on jest zepsuty. Dodam iż ten kolega miał cos takiego u siebie w golfie, że ten wlasnie mały czarny bezpiecznik byl zepsuty i podawal do komputera zly sygnal i samochod krecil, kręcil i on nie chcial zapalić.
Wiecie może o jaki czarny bezpiecznik(przełącznik)chodzi czy w astrach jest cos takiego kolo kierownicy?
nie podłaczałem jeszcze samochodu do kompa bo mam jakies 20 km do mechanika ktory moglby mi sprawdzic czy nie ma błedów, więc na rzie Was prosze o rade i jakieś podpowiedzi.

rapir20

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 08 lip 2007, 15:37
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: rapir20 »

Immobilizer ??
No i w asi gra JVC KD-SH909R. Czekam na jakieś fajne głośniki :)

niecek

Astro-maniak
Posty: 165
Rejestracja: 07 gru 2007, 21:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: potęgowo
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: niecek »

rapir20 pisze:Immobilizer ??
no wlasnie nie nie chodzi o immobilizer:/
nie wiecie czy tam jest jakiś przekaznik??? który najprawdopodobniej jak jest spalony (zepsuty) to samochód zachowuje się tak jakby maił odcięty zapłon. i mimo tego iż jest iskra i paliwo dochodzi do gaźnika to nie chce odpalić.
jutro chce rozebrac ta obudowe kierownicy i zobaczyc co tam jest grana ale może jeszcze mi coś podpowiecie
moja asterka
[External Link Removed for Guests]
sprzedam części silnikowe astra 1.4 oraz dużo części do astry 1.6 [External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ