Słabiutka asterka 1.6 8v

Awatar użytkownika
lvesi

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2008, 22:54
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: stargard
Kontakt:

koło pasowe

#11

Nieprzeczytany post autor: lvesi »

nowe kolo pasowe kosztuje 350 pln w serwisie opla - ja kupilem uzywke za 100 pln. zeby je zmienic trzeba doslownie rozkrecic 2 srubki przy rozrzadzie dobrze jest przy okazji zmienic male kolo zebate (to na wale korbowym) przy rozrzadzie.
aż strach pomyśleć jak świat się zmieni, gdy z młodych gniwenych wyrosną dorośli wk.....wieni...

Gość

#12

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Pełen tryumf :mrgreen:
Wreszcie autko jeździ jak powinno - czytaj można wyprzedzać Tira i rozpędza się nawet do 160!!! :P
Jednak wałek okazał się winowajcą, a koło pasowe miało minimalny luz (dzięki lvesi), po wymianie asterix wyraźnie odżył ;)

Dzięki wszystkim za cenne rady!!!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
lvesi

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2008, 22:54
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: stargard
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: lvesi »

no to sie ciesze ze choc troche pomoglem pozdrawiam - ps mam ten sam model i na gazie jade 160 sprawdz sobie jeszcze mocowanie tej metalowej obejmy przy przepustnicy (czesc od gazu) bo zazwyczaj lapie tam troche lewego powietrza i po prostu zaklej to izolacyjna - powinno byc jeszcze lepiej - ps jak ci spala asia przy ostrej jezdzie miejskiej ?
aż strach pomyśleć jak świat się zmieni, gdy z młodych gniwenych wyrosną dorośli wk.....wieni...

Gość

#14

Nieprzeczytany post autor: Gość »

W mieście jeszcze nie sprawdzałem, ale na trasie tak swobodnie jadąc (wyprzedzając prawie wszystko i trzymając praktycznie non stop 110) pali około 8,8. Jadąc spokojnie znaczy pozwalając zwolnić pod górkę do jakiś 100, czyli bujając się 100-110 - wyprzedzając na 4; 5-tce, pali jakieś 8,3.... Piszę oczywiście o gazie :) Miasto sprawdzę później :D
A tą obejmę sprawdzę, dzięki :)

ODPOWIEDZ