Jaką cene trzeba dac za dobre kable WN

pers

Astro-maniak
Posty: 189
Rejestracja: 04 lut 2008, 23:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: pers »

Ja polecam Sentech, miałem kilka razy i nie narzekałem. Teraz jeżdżę na Janmorach
Made in USA :mrgreen: nie ma problemów z nimi

DarekSlim

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 03 mar 2008, 21:57
Imię: Darek
Auto: Astra G 2002r
Silnik: 1.6 Z16SE
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: DarekSlim »

Koledzy ja do swojej 1.6 8v szukałem sentecha ale niestety w mojej małej miejcowośći tylko janmor i moze z ngk by mi cos dopasowali ale szczezrze po rozmowie z gośćiem odechciało mi sie bo podejscie miał takie ze szkoda gadac ("chyba te beda dobre a moze jednak tamte") ale trafiłem w jednym ze sklepó motoryzacyjnych na kable rozruchowe niemieckiej firmy KRAFT i kupiłem za 87 zł i narazie po ok miesiącu wszystki ok. Do tego świeczki NGK i nie ma problemów. Poprzednie kable to beru i tez nie narzekałem !! nawet w sumie wymieniac nie trzeb abyło ale jak świeczki to i kable. Pozdrawiam

Maryś

V.I.P.
Posty: 896
Rejestracja: 16 cze 2007, 12:25
Imię: Maciej
Silnik: 2.0
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

#23

Nieprzeczytany post autor: Maryś »

Ja na Janmorach zrobilem ponad 30kkm i zadnych przebic ;)
Mechanika pojazdowa. Gdańsk tel 530-612-613.

Awatar użytkownika
k_tomek

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2009, 14:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: k_tomek »

Co do Janmorów to przewody faktycznie są made in USA, natomiast składane są w Pabianicach.

Pierwszy raz kupiłem je do Kadetta, kiedy jeszcze robili to ręcznie :mrgreen:, nie mieli kompletów, dobierali przewody do auta jak się do nich podjechało. To było jakieś 8(EDIT kurczę chyba już ponad 10) lat temu.

Teraz mają duży nowy zakład, sprzedają komplety zapakowane, towar pchają chyba na cały świat, certyfikatów cała ściana (w sklepie firmowym) na miejscu można też "przymierzyć".

Nie żebym jakoś specjalnie zachwalał, ale miałem/mam je w trzech samochodach Kadett, Golf III i teraz Astra - cena dobra, a problemów z nimi nie miałem,
a skoro nie widać różnicy.....

ODPOWIEDZ