Tłucze się, chyba przekładnia...

iwan87

Astro-maniak
Posty: 259
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: iwan87 »

ja bym jeszcze sprawdził mc persona..u siebie mam tak, że przy skręcie w prawo ociera mi drążek kierowniczy o ściane takiej wnęki w której się porusza. Dzieje się tak bo mam krzywego mac persona :/
Black Lady from Cracow

[External Link Removed for Guests]

Astrix

Astro-maniak
Posty: 157
Rejestracja: 10 sty 2008, 19:52
Imię: Piotrek
Auto: Astra F Caravan
Silnik: x30xe
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: okolice Konina
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Astrix »

mayday411, mam identyczny problem :/ dokładnie to samo, co opisujesz. Byłem u mechanika powiedział, że kolumna do wymiany, pojechałem za stacje diagnostyczną, zrobili mi za daroma wszystkie szarpaki amory itp itd i potwierdzili słowa mechanika. Nie zastqanawiając się zamówiłem wstępnie ustaloną już kolumne, w sobote jade na wymiane, opisze odczucia po :m

[ Dodano: 2008-04-12, 21:51 ]
wymieniłem kolumne ijest cisza :m
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false; <- Żabcia

robert86

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 28 paź 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: robert86 »

trochę czasu i krwi upłynęło i przypomniało mi się żeby wam odpisać co było u mnie....UWAGA wiec...kierownica była tak jakby hmmm niedokręcona? (śruba tuż pod klaksonem). teraz już nic nie stuka.Śmieliśmy się z mechanikiem chyba z pół godziny.
pozdrawiam

Solexx

Astro-maniak
Posty: 282
Rejestracja: 06 lut 2008, 1:40
Imię: Marcin
Auto: Astra
Silnik: 1.7
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: Solexx »

mayday411, ja mam ten sam problem mechanik mi patrzył i mowil ze cos w przekładni ale powiedział ze ople tak mają i z tym mozna jezdzic , ale jak bym chchial to zrobic to cała przekładnia do wymiany ( tak mowil mechanik) ;)
OPEL ASTRA KRÓLEM MIASTA :)

[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ