ASTRA F 1,7 TD <68km> problem z odpalaniem na zimnym s

Góral 2007

Astro-maniak
Posty: 194
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: Góral 2007 »

Moze i tak jak mówisz ale ja nie miałem możliwości zamiennika kupić bo sklep w którym kupuje części nie miał na dwóch cylindrach mam nowe reszte jak mi wpadnie cos kasy to kupie jeszcze dwie narazie sa dobre

Gość

#22

Nieprzeczytany post autor: Gość »

qwerty286 pisze:Witam wszystkich przeleciałem juz forum ale dokladnej odpowiedzi nie znalazlem na swoj problem mam astre rok 95 przejechane 182 tys km a co do problemu to zawsze mam rano problem odpalic przy zimnym silniku musze sporo pokrecic az zaskoczy tylko przy warunkach zimowych lato jest bez problemu, przy -10 to masakra jest 2 lata po remoncie silnika byly wymienione pierscienie robiona glowica i pompa wtryskowa, swiece grzeja dobrze zmienione filtry i olej mecze sie tak juz 2 zime juz powoli mnie to wkurza prosze bardzo o pomoc bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek wskazowki

A SPRAWA JEST DOSC PILNA pozdrawiam wszystkich moc z wami ...
witam, ja mam astre z 1996r. i mam 165tys. mil 1,7td isuzu 82km i tez mialem taki sam problem, i coraz gorzej az przestala odpalac, jak ja zaciagnalem i troche pochodzila to palila bez problemu, sprawdzilem i wymienilem to co tylko moglem a i tak nic nie pomoglo, az w koncu zajzalem w LUZY ZAWORÓW!!!!!!!!!!!!!!!! ustawilem i chodzi jak ta lala!! a czasami jeszcze trzeba sprawdzic wtryski, pozdrowienia.

ODPOWIEDZ