Klocki hamulcowe

Awatar użytkownika
g.tomek83

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2008, 16:02
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Klocki hamulcowe

#1

Nieprzeczytany post autor: g.tomek83 »

Witam,

Moja Astra to 1.7TD 1995 rok silnik oplowski. Starły mi się klocki hamulcowe i czeka mnie wymiana. Mam pytanie, czy warto zainwestować i kupić jakieś droższe? czy może pierwsze z brzegu w korzystnej cenie? Z góry dzięki za wasze opinie. Jak ktoś ma coś godnego polecenia to piszcie, zakupie i przetestuje :-)

pozdrawiam

Maryś

V.I.P.
Posty: 896
Rejestracja: 16 cze 2007, 12:25
Imię: Maciej
Silnik: 2.0
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

#2

Nieprzeczytany post autor: Maryś »

Primo jaki masz styl jazdy? I w jakim stanie sa tarcze( to tak na marginesie ;) ) Jesli jezdzisz spokojnie to polecam zwykle (oplowskie) klocki, dydekowane do tegoz autka. Ja u siebie zawsze przy wymianach zakladam org. czesci lub zamienniki(znanych firm) jesli roznia sie bardzo cena od org. IMO nie warto kupowac jakis super zestwow (300% lepsza skutecznosc itp) jesli eksploatujesz autko w granicach rozsadku ;)
Mechanika pojazdowa. Gdańsk tel 530-612-613.

Awatar użytkownika
g.tomek83

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2008, 16:02
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: g.tomek83 »

Generalnie jeżdżę spokojnie, bez większych szaleństw, chociaż czasem noga świerzbi żeby przycisnąć :-) tarczami oczywiście też się zajmę, jak da się to przetoczę je, a jak będą mocno dobite to wymienię na nowe

Usunięty użytkownik 3235

#4

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Ja więcej jeździsz spokojnie to standardowe wystarczą, dobre są firmy ATE (około 100zł chyba), z innych droższych to np. EBC GreenStaff

zidan

Astro-maniak
Posty: 351
Rejestracja: 25 gru 2006, 16:48
Imię: Adam
Silnik: c20ne
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk Bobrowice
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: zidan »

ja wczoraj założyłem komplet brembo ferrodo a oryginalne GM'a skończyły się po roku urzytkowania klocek był wyjechany a tarcza lekko krzywa???:/
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ