Zamek centralny

Gość

Zamek centralny

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam.
Mam problem z zamkiem centralnym, dokładnie podczas otwierania i zamykania drzwi świecą się światła kierunków ale tylko chwilowo. Od jakiegoś czasu mam problem że światła kierunku z prawej strony samochodu jak już się zapalą podczas otwierania/zamykania drzwi nie chcą się wyłączyć i muszę ponownie zamykać samochód i otwierać aż zaskoczy.

Może ktoś wie w czym tkwi problem??

zbynio_s

Astro-maniak
Posty: 466
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:14
Imię: Zbigniew
Auto: Vectra B kombi + Peugeot 406 1,9 TD
Silnik: X25XE
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Dys k.Lublina

#2

Nieprzeczytany post autor: zbynio_s »

Prawdopodobnie skleja ci styki na przekaźniku sterującym kierunkami, najlepiej go wymienić.

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Nie jestem doświadczonym mechanikiem:) wiec muszę się spytać gdzie jest i jak wygląda ten przekaźnik sterujący kierunkami i ile może kosztować wymiana
Dziekuje za odpowiedź

zbynio_s

Astro-maniak
Posty: 466
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:14
Imię: Zbigniew
Auto: Vectra B kombi + Peugeot 406 1,9 TD
Silnik: X25XE
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Dys k.Lublina

#4

Nieprzeczytany post autor: zbynio_s »

Powiem tak - nie wiem czy masz oryginalny centralny czy jest to urządzenie montowane przez kogoś. W każdym razie przekaźniki znajdują się w środku sterownika takie czarne pudełeczko przeważnie. Ile może kosztować wymiana to ci nie powiem bo zrobiłem sobie to sam a przekaźnik kosztował coś koło 5zł. Jeżeli sam się na tym nie znasz to podjedź do kogoś kto montuje alarmy itp., tam powinni ci to zrobić, a koszt całego zajścia nie powinien być wysoki. Pozdrawiam.

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Dzisiaj oddalem auto do mechanika i mi na miejscu naprawil, nie wiem co zrobil bo nie powiedzial;) Ale wzial ode mnie 30 zl;) Takze jak ktos mialby podobny problem to moge powiedziec jedynie ile moze go to kosztowac;)
Pozdrawiam i dziekuje;)

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

kupilem na allegro [External Link Removed for Guests] jak to podpiac pod kierunkowskazy tzn ktore kabelki z tego zestawu w które wpiac?

Usunięty użytkownik 5195

#7

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 5195 »

robiq z tego pisze sprzedawca w zestawie masz schemat podłączenia, najlepiej tam poszukaj... ;)

ODPOWIEDZ