Opel Astra F `91 Wysokie Obroty

Gość

Opel Astra F `91 Wysokie Obroty

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam serdecznie mam pewnien problem z autkiem nie moge sie uporac auto moje ma wyskokie obroty silnika 200 tys, pokazuje przy odpaleniu na beznzynie lub na gazie,zalozylem nowy silniczek krokowy i czujnik połozenia przepustnicy,nic to nie dalo w dalczym ciagu sa wyskoie obroty wymienilem map sensor czujnik cisnienia bezwzgldnego myslalme ze to jest to ale nie stety nadal nie wiem co jest grane rece juz mi opadly od tego wszystkiego,moze ktos spotkal sie z podobnym problemem jak moj prosze o pomoc,z gory dziekuje serdecznie

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

WITAj ja mam ten sam problem znaczy mialem dzisiaj poraz 3 wyczyscilem silniczek krokowy najpierw po wyczyszczeniu mi gasl teraz narazie jest oki :) a w twoim przypadku to dziwne moze odlacz kleme aka na jakis czas niech komp sie zresetuje

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

200 000 obr to mają turbospreżarki przy pełnej pracy :P

rapir20

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 08 lip 2007, 15:37
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: rapir20 »

Ja tak kiedyś miałem. Przedmuchałem czujnik podciśnienia w kolektorze. Znajdziesz go idąc po przewodzie z przepustnicy. Ułatwiło by reszcie napewno jakbyś napisał co masz za silnik
No i w asi gra JVC KD-SH909R. Czekam na jakieś fajne głośniki :)

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

chodzi o Czujnik ciśnienia bezwzględnego w kolektorze (MAP) juz wymienilem na inny kupilem go na szrocie silnik posiadam 1.6

[ Dodano: 2008-03-16, 23:20 ]
moze modul zaplonowy trafiony jest on tez ma cos wspulnego z obrotami na wsowkach jest 7 pinowych w kopółce aparatu zapłonowego tam gdzie palec.

[ Dodano: 2008-03-16, 23:23 ]
dodaje jeszcze ze kilka ktortnie ujmowalem kleme aby zresetowac komputer nic to nie pomoglo nadal obroty wysokie.

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#6

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

a ja proponuje zobaczysz czy pod kolektorem ssącym nie ma przedmuchów...

jezeli silnik łapie lewe powietrze, czyli nigdzie indziej jak walnięta uszczelka pod kolektorem ssącym...

sprawdź... i napisz...

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

pod kolektorem ssącym jest wszyszko oki mechanik to sprawdzilł tak to by auto strzelało

[ Dodano: 2008-03-17, 18:40 ]
i dodaje ze lewego powietrza nie ma

[ Dodano: 2008-03-26, 17:48 ]
Taka błacha sprawa i auto zrobione przy przepustnicy nie domykalo na zero ciegno przepusnicy bylo za mocno odgiete wystarczylo dogiac do siebie i po sprawie jak by odioł reka zamykam temat.

ODPOWIEDZ