dokładki zderzaków astra f

gregortuning

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 28 lut 2008, 23:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ELBLAG
Kontakt:

dokładki zderzaków astra f

#1

Nieprzeczytany post autor: gregortuning »

WITAM WSZYSTKICH ! MA KTOś NAMIARY NA FAJNE DOKłADKI DO ASI F 92 ZA ROZSąDNą KASKE.I POTRZEBUJE PORADY JAK JE łADNIE ZAPAKOWAć NA ZDERZAKI żEBY MIAłO RęCE I NOGI. :roll:
gregor

Bertone84

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 26 wrz 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warsaw by Night
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Bertone84 »

ile jesteś w stanie zapłacić? być może będę miał dokładki ORYGINALNE Irmschera na zbyciu, tj dokładka przedniego zderzaka + progi. Dokładka przód 300zł, progi 250zł. Wszystko ORYGINAŁ Irmscher/Pfeba, wykonane z poliuretanu a nie badziewny laminat. Laminatem przytrzesz o krawężnik to pęka, to się wegnie a po chwili wyprostuje...

jeśli zależy Ci na gwarancji i paragonie to za ok 1000zł mogę załatwić prosto z ASO (normalna cena w ASO to 1200zł za dokładkę, 1300zł za progi, ja za 1000zł mam obydwie rzeczy, ale wymagałbym przedpłaty w wysokości ok 400-500zł, oczywiście podpisałbym, że przyjmuję to jako zaliczkę więc nic by Ci nie groziło, że stracisz kasę albo coś w tym stylu)

gregortuning

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 28 lut 2008, 23:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ELBLAG
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: gregortuning »

POTRZEBUJE POD OBYDWA ZDERZAKI,PROGI JUż KUPIłEM I WALCZY Z NIMI LAKIERNIK .A CENA TROCHE DUżA ZWAżYWSZY NA AUTO ZA 4200zl.ALE DZIęKI ZA PROPOZYCJE :mrgreen:
gregor

Bertone84

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 26 wrz 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warsaw by Night
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Bertone84 »

wysoka cena, ale gwarancja jakości i jednak jakiejś niepowtarzalności, bo Asterek F z pakietem Irmschera jest niewiele :) a dokładka na tył to oddzielna bajka... ja swojej szukałem dwa lata i niedawno wyrwałem za 400zł używkę (cena w ASO - prawie 1800zł)

PS. Nie pisz z włączonym CAPS LOCKIEM bo to tak jakbyś na nas krzyczał.

ODPOWIEDZ