tylny spryskiwacz - astra kombi

Gość

tylny spryskiwacz - astra kombi

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

witam, nie wiem czy już nie było takiego tematu jeżeli tak to bardzo przepraszam za ponownie założony post.
Ale do rzeczy.

Czy ktoś miał z Was kolegów podobny problem? przy próbuje użycia spryskiwacza z tyłu leje się ciurkiem na wysokości tylnego prawego błotnika ( zalany bagażnik z prawej strony )
Od klapy z prawej stronie da się wyjąć jakieś ok 10-15cm przewodu ..reszta gdzie?! właśnie i tu jest problem. Czy czeka mnie zrzucanie podsufitki? Czy da się to jakoś ogarnąć bez tak drastycznych prób? Niby to pikuś ale jednak po coś jest spryskiwacz z tyłu i pragnę żeby działał :)

pozdrawiam i czekam na jakieś konkretne/sensowne porady.

kontakt ( gadu ) - 506481

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

ja mam rozciety wezyk przy nadkolu po wymianie reperaturek no i narazie z tym nei walcze bo nie mam czasu z tym pracowac. Ale u mnie leje sie na zewnatrz i nie wiem jak ten wezyk idzie w sumie dobrze ze mi przypomniales o tym to pogrzebei poszukam i napisze jak cos
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

u mnie leje się do wewnątrz. jak zdemontowałem plastiki to słychać i widać jak leje się do środka na wysokości tylnych świateł. i kupa.

agrawek

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 19 wrz 2007, 15:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Police
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: agrawek »

ja sie podepne pod temat ale troche z innej beczki tzn moj spryskiwacz dziala ale plyn leci jakby nla o szeroksci ok 5 cm na srodku szyby efekt jak z spryskiwacza do kwiatow... jak jest u was czy to nie powinien byc strumien jak w spryskach z przodu

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

U mnie podobnie się lało na tylną szybe. Zupelnie inaczej niż z przodu.

Ale wracając do tematu czy ktoś coś jest w stanie mi pomóc? Jak, którędy idzie ta rurka z płynem ..? hallo ..

Brodigy

Astro-maniak
Posty: 293
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Brodigy »

i ja się podepne pod ten temat bo mam podobny problem tyle że w asi hb 3d . Pękł mi wężyk w tym gumowym kondonie co idą przewody z auta na klape tylną i nie hu hu nie ma go połączyć ze sobą.... może ktoś wie jak w asi HB idzie ten wężyk....
Imperare sibi maximum est imperium - panować nad sobą to najwyższa władza.

[External Link Removed for Guests]

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

Wiesz co kolego wydaje mi sie ze ten wezyk idzie pod plastikami nalozonymi na szybki tylne gdzies tam demontaz nei jest trudny moze by tam lokalizowac tez wezyk, ja dzisiaj nei dam rady u siebei zobaczyc bo mam wyjazd...
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

Gość

#8

Nieprzeczytany post autor: Gość »

mhm, ..bo zastanawiam się czy jak rozbiore astre z plastików które są praktycznie wszędzie na drodze którą biegnie przewód/węzyk z płynem to czy dam radę czy trzeba będzie sufit cały demontować ..nie chciałbym tego robić gdyż doszły mnie słuchy że nie należy to do łatwych tematów. Ponoć demontaż podsufitki wiąże się z kupnem nowej ..starej się później nie da już założyć ( gdzieś to wyczytałem i mam stracha :) )

pozdrawiam.

Adaś Astra

Astro-maniak
Posty: 250
Rejestracja: 04 paź 2007, 22:02
Imię: Adam
Auto: Ford
Silnik: BWY
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztynek

#9

Nieprzeczytany post autor: Adaś Astra »

bez przesady :/ nie raz ściągalem całe boki i podsufitke i wiem że jeśli bedziesz robił wszystko w odrotnej kolejności do rozkręcania to napewno bedzie pasowało :)

Gość

#10

Nieprzeczytany post autor: Gość »

zazwyczaj powinno pasować, jednakże niekiedy są małe diabełki urwiki i coś się chrzani ;)

Skoro już się z tym uporałeś to czy może orientujesz się czy trzeba sufit zrzucać do reanimacji spryskiwaczy na tył czy da się jakoś dojść do tych rynienek inaczej ..?

ODPOWIEDZ