MID w 1,7DTI Isuzu -czy to wogle mozliwe ??

Gość

MID w 1,7DTI Isuzu -czy to wogle mozliwe ??

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam

pytanie jest jedno,ze zamontowac sie da to wiem,ale czy w 1,7DTI Isuzu jest skad pobrac wszystkie sygnaly.aktualnie moja asterka ma zamontowany tylko zegarek.czy juz ktos robil taki pantent i czy to dobrze dziala.bo bardzo chcial bym miec u siebie to cacko.z elektryka nie bede mial problemow.chetnie wszelkie schematy przyjme .

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

powiem tak. ostatnio gadałem z z jednym gościem co u nas z warsztatu zużyte oleje odbiera to mówił mi że ma identyczną astrę jak moja (kolor, silnik, tapicera) i mówił mi że jego syn założył do niej oryginalny komputer który pokazuje spalanie itd - więc myślę że można ale na 100% nie powiem bo osobiście tego nie widziałem

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: wencik »

JA gdzieś słyszałem że do diesla nie można podłączyć..... Do tych bez turbiny to na bank bo one żadnego komputerka nie miały....

A MID był w astrach GSI (czyli tylko benzynowe) więc nie wiem czy program pod ten silnik dostaniesz....
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

no właśnie :/ bo w sumie jak on ma pokazywać spalanie jak tam nie ma informacji z ecu o wtryskiwanym paliwie :/

nie wiem :/ trzeba by było posprawdzać najpierw czy są wszystkie kabelki do tego odpowiedzialne

zixer

#5

Nieprzeczytany post autor: zixer »

Mi się wydaje że do diesla tak jak już przedmówca wspomniał nie da rady założyć MID'a. Diesle w astrze f niesa sterowane zadnym komputerem tylko jest zwykła pompa wtryskowa wiec niema skąd pobrać informacji o spalaniu itd.

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

czyli da się założyć mida ale nie będzie działał :D tzn nie będzie pokazywał spalania. będzie wyświetlał tylko prędkość i stoper więc prawdę mówiąc nie opłaca się

ODPOWIEDZ