Uszlechatniacze do paliwa

kyjo

Astro-maniak
Posty: 56
Rejestracja: 17 mar 2008, 19:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Uszlechatniacze do paliwa

#1

Nieprzeczytany post autor: kyjo »

Mam pytanie jeżdze dużo i zwykle we wcześniejszym autku zalewałem benzyne z Ukrainy no bo dużo taniej wychodziło ( 3,50 litr) ale mam od niedawna astre i widze ze po zalaniu takiej benzyny silnik inaczej pracuje i zaczyna być słychać zawory, a niechce zajechać silnika na teg benzynie. I mam pytanie czy uzywa ktoś uszlachetniaczy do benzyny i czy one coś daja wg was ??

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

Rusicy wg mnie to już nic nie pomoże. Też jakiś czas jeżdziłem na tym g... ale silnik był słabszy i gorzej zapalał na zimnym. Teraz leję polską i jest OK. Jak dla mnie to nie warto wykańczać silnika dla paru złotych, na dłuższą metę to się nie połaca bo części się szybciej zużywają. Poza tym jak dodasz sobie koszt rusicy + dodatek do paliwa to wielkiej różnicy w cenie już nie będzie. Ja leję polską przynajmniej wiem że silnika nie wykańczam.

kyjo

Astro-maniak
Posty: 56
Rejestracja: 17 mar 2008, 19:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: kyjo »

to już wiem że koniec z tym ścierwem szkoda silnika bo wg tego co dostałem przy kupnie to mam oryginalny przebieg 152 kkm a silniczek grał pięknie 100km/h i prawie nie słychac czy jest silnik:)
dzięki za opinie pozdro

ODPOWIEDZ