łożyska sportowe

emek6

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 21 paź 2007, 20:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

łożyska sportowe

#1

Nieprzeczytany post autor: emek6 »

Witam zna moze kto te łożyska lub ta firme łożysk --> (przód) [External Link Removed for Guests] i na (tył) , [External Link Removed for Guests] a mam jeszcze pytanie czy jak mam twarde zawieszenie to zaryzykowac i kupic niby te sportowe łożyska czy normalne takie tańsze też mi pochodzą jakis czas czy krótko ?

*czarny*

Astro-maniak
Posty: 186
Rejestracja: 28 paź 2007, 20:48
Imię: Pawel
Auto: Ford Mondeo Mk II
Silnik: 2.5 V6
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: TSK-->TST-->WRA itd

#2

Nieprzeczytany post autor: *czarny* »

Ja powiem tak kupilem lozysko na przod tanie jakies za 30 zl no name i za 3 miesiace bylo do wymiany wiec kupilem lepsze SKF podobno jedno z lepszych i chodzi az milo wiec nie warto oszczedzac zeby zaraz znowu wymieniac a o tych lozyskach z aukcji ciezko mi cos powiedziec...
Na pokładzie...CB: Uniden PRO 520XL + WILSON LITTLE WIL ...szerokości...:]
[External Link Removed for Guests]

emek6

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 21 paź 2007, 20:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: emek6 »

aha ale tak jak powiedziales nie warto oszczedzac jak tak tez mi wlasnie o to chodzilo :) no tez wlasnie o tych nic nie slyszalem sugerowalem sie tylko tym ze napisane jest sportowe ale ile w tym prawdy i sportu to niewiem wlasnie moze ktos ich uzyl i cos napisze na ich temat

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

ja powiem jedno. Ten koleś co sprzedaje te łożyska za dużo o tym pojęcia nie ma :/ jak może sprzedawać łożyska na tył do astry skoro w astrze piasta z tyłu jest nierozbieralna i nie da się wymienić łożyska bo wymienia się calą piastę? takie rzeczy to były w kadecie a nie w astrze. Jeszcze kolo pisze że pasuje do astry od 91 do 99 :/ ja bym sobie odpuścił

sakwa

Astro-maniak
Posty: 694
Rejestracja: 24 wrz 2007, 21:59
Imię: Paweł
Auto: c14nz/c20ne/x20xev
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: sakwa »

Zgadzam się z JOszi, mi jak poszło łożysko to wymienili całą piastę, gdyż jest nierozbieralna.
kultoweauta.blogspot.com

emek6

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 21 paź 2007, 20:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: emek6 »

aha :) dzieki za informacje :) a moze ktos doradzi jakies dobre lozyska i piasty zeby mi sie nie rozlecialy za szybko na twardym zawieszeniu ?

*czarny*

Astro-maniak
Posty: 186
Rejestracja: 28 paź 2007, 20:48
Imię: Pawel
Auto: Ford Mondeo Mk II
Silnik: 2.5 V6
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: TSK-->TST-->WRA itd

#7

Nieprzeczytany post autor: *czarny* »

JOszi pisze:jak może sprzedawać łożyska na tył do astry skoro w astrze piasta z tyłu jest nierozbieralna i nie da się wymienić łożyska bo wymienia się calą piastę?
Z tego co wiem to można przerobic i zastosowac takie rozwiazanie jak jest w kadecie i miec identycznie jak na przodzie wtedy przy wymianie lożyska placimy za lozysko samo 60 zl a nie za cala piaste i lozysko te 250.
emek6 pisze:a moze ktos doradzi jakies dobre lozyska i piasty zeby mi sie nie rozlecialy za szybko na twardym zawieszeniu ?
...ja mam twarde zawieszenie i mam SKF na przód polecam.
Na pokładzie...CB: Uniden PRO 520XL + WILSON LITTLE WIL ...szerokości...:]
[External Link Removed for Guests]

emek6

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 21 paź 2007, 20:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: emek6 »

aha ok jak masz i przetestowales to dzieki za podpowiedz :)

ODPOWIEDZ