Katrolka

Gość

Katrolka

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

witam od niedawna mam Astre z 2000 roku z silnikiem 2,0 dti i przy zapalani pojawiam sie sie katrolka taki silniczek i gasnie dopiero po przejechanie kulku kilometrow co ona oznacza???

Kamil

Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2008, 13:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Kamil »

Bardzo prawdopodobne że masz do wymiany świece żarowe ale warto podłączyć auto pod tester i sprawdzić

mati83

#3

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

Kamil pisze:Bardzo prawdopodobne że masz do wymiany świece żarowe
A skąd ta diagnoza?? ;)

Podłącz autko pod kompa i wszystkiego sie dowiesz...

Kamil

Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2008, 13:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Kamil »

Diagnoza stąd że 2.0 diesel opla sygnalizuje usterkę świecy żarowej dłuższym paleniem się check po odpaleniu... Napisałem również że prawdopodobnie a nie na 100% i że tester rozwieje wątpliwości...

mati83

#5

Nieprzeczytany post autor: mati83 »

Napisałeś
Kamil pisze:Bardzo prawdopodobne...
Ok nie kłóćmy się, ale takie diagnozy przez neta mogą być niezbyt trafne, bo to może byc też mnóstwo innych rzeczy... Chyba się ze mną zgodzisz... ;)

J@siu, podepnij autko pod kompa i daj znać co się urodziło... ;)

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

dobra dzieki panowie sprawdze to:) napisalem to tak tylko dla znalezienie jakiegos tropu

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam. Mam dziwny problem z check engine tzn. na Pb jest wszystko ok!!! Po przełączeniu sie na gaz (mam sekwencję) wyskakuje check. Pojechałem na odczyt i wyskoczył błąd 0130 nie prawidłowy sygnał sondy na gazie taką diagnozę postawił mechanior z ASO. Pojechałem więc do gazownika podpieliśmy pod kompa i o dziwo sonda działa jak należy. Nie wiem co w takim razie mam robić . Jest to bardzo denerwujące te świecenie lampki. Moja Asterka II z 99r. z silniczkiem X18XE1 proszę Was o pomoc.

ODPOWIEDZ