Brak mocy_Astra II 2.0 dtl

MariuszP

Astro-maniak
Posty: 224
Rejestracja: 20 mar 2008, 22:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ok Tarnów
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: MariuszP »

Ja też miałem właśnie regenerację pompy i po zamontowaniu jej i odpaleniu autko nie miało pełnej mocy ale jeździć się dało, dopiero po wymianie jakiegos czujnika czy zaworu (ok 100euro koszt) , wszystko śmiga że aż miło.
A co do pompy od transita to nie wiem ale wszystkie te pompy VP są niby takie same ale różnią sie numerami ( końcówka np 015) i nie wiem czy można je tak zastępować.

Usunięty użytkownik 1683

#12

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 1683 »

To zamiast wstawić od tranzita to wolał bym posłać pompę na regenerację. Oddając starą, na allegro trafisz firmę która regenerowaną pompę daje od ręki.

U mnie wszystko chodziło ok. Zrobili to tak że z pompy wyprowadzili tyrystor na zewnątrz i dali za chłodnicę żeby się nie grzał. Jeździło to 3 miesiące ale któregoś dnia po 1.5h w korku zagrzało się tak że opaska co to trzymała się stopiła a tyrystor prawdopodobnie dotknął jakiegoś elementu i się spalił. W czwartek, piątek będę miał odpowiedź czy mi to jako gwarancję zrobią bo mogli lepiej zamontować. Się okaże bo i tak nikt na regenerację gwarancji dać nie chce.

MariuszP

Astro-maniak
Posty: 224
Rejestracja: 20 mar 2008, 22:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ok Tarnów
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: MariuszP »

No ja dostałem rok gwarancji lub 100tys km. Z tego co wcześniej wydzwaniałem to też goście dawali zawsze jakaś gwarancje od 6-12 miesięcy przeważnie.

ODPOWIEDZ