witam, ile moge pojezdzic na silniku 1.7tdl

Gość

witam, ile moge pojezdzic na silniku 1.7tdl

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam panowie jak w temacie ,kupilem autko na liczniku mam 98tys okazalo sie ze krecone podobna ma gdzies z 250tys, i teraz nie wiem czy sprzedac auto czy zostawic .Prosze was panowie o rade jezeli chodzi o stan auta jest ok . Tylko jezeli sostawie kiedy moze sie to zaczac sypac

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

wszystko zalezy w jakim jest stanie.. mozna zajeżdzic auto w 50 tys. a mozna jezdzic samochodem nawet do 300tys.. wszystko zalezy od.. jaki sie egzemplarz trafiło.. ja mam tez około 250 tys i tez o tym mysle ..

Przemek04

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 21 maja 2007, 21:08
Imię: Rysio
Auto: Opel Astra G,
Silnik: Y20DTH
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Przemek04 »

Powiem tak , to jest silnik isuzu , zrobiłem takim na taryfie 570 tyś i nic , podstawowe wymiany i sprzedałem taryfiarzowi , który dalej jeździ. Teraz jest zrobione około 700 tyś wiem że robił cos przy pompie ( 340 zł. zapłacił za robote , cos chyba z elektryką ) a tak autko smiga . Tak naprawde 250 tys to nie jest dużo . zdecyduj sam ale nie jest to przebieg straszny , pytanie ile chcesz tym pojeździć i ile śmigasz rocznie

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

tak z 4 lata bym pojezdzil rocznie ok 10tys, troche mnie zastanawia bo ten material przy galce nie jest jakos strasznie wydarty i pedaly nie sa jakos strasznie starte na hamulcu kawalek jest starty tak ze nie widac kratek reszta ok, kierownica skorzana to wiadomo szybciej sie sciera. Tylko to jest silnik oplowski

[ Dodano: 2008-05-18, 21:26 ]
dzisaj autko po nocy odpalilem i delikatnie jak jest zimny dymi na siwo,albo jasno niebiesko, czy to jest ok? panowie jak moge sprawdzic stan tego silnika tzn co mam slecic mechanikowi jak sprawdzic pompę. Panowie prosze wasz bardzo pomoc bo nie wim czy zostawic auto czy inwestowac dalej w oplaty i wymiane rozrzadu

ODPOWIEDZ