Schowek na okulary do Astry G

Thor

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2007, 8:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Schowek na okulary do Astry G

#1

Nieprzeczytany post autor: Thor »

Witam. Czy montował ktoś schowek na okulary do Astry G , taki jak w podanym linku ? Ja próbowałem założyć do swojej , ale chyba nie da rady Po prostu nie ma go do czego przykręcić. Pod zaślepkami są tylko dwa owalne otwory , żadnego gwintu , nic. Może potrzebne są jakieś wkładki , czy coś... W serwisie nie pomogli mi , twierdzą , że powinno pasować bez niczego. Może ktoś z forum ma z tym jakieś doświadczenia.

[ Dodano: 2008-05-18, 10:09 ]
[External Link Removed for Guests]

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam !
Do zamontowania schowka potrzebne są dwie małe plastikowe kosteczki , które wkładamy w eliptyczne otwory pod zaślepkami . Wspomniane kosteczki dołączone są do schowka .
Sam niedawno montowałem ów schowek , tyle , że w mojej przesyłce brakowalo z kolei wkrętów . Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania , pozdrawiam .

Thor

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2007, 8:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Thor »

No właśnie , tak myślałem. Tylko gdzie mam kupić te kostki , bo w autoryzowanym serwisie pan dłuuugo patrzył w ekran monitora i w końcu stwierdził , że coś takiego nie występuje i nie może mi pomóc. A w komplecie oryginalnie zapakowanym nie bylo ani wkrętów ani tych kostek.

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam ponownie .

Podobne kosteczki stosowane były kiedyś np. w PF 126p do mocowania tylnych lamp . Proponuję poszukać w sklepach motoryzacyjnych na pewno coś dobierzesz .
Pozdrawiam .

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

A ja mam pytanie do posiadaczy tych schowków, jaka jest ich głębokość? Czy wypukłe okulary, które po złożeniu mają tak z 5-7cm wejdą tam?
"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami." /Oscar Wilde/

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Schowek ma głębokość 5 cm , pozdrawiam .

[ Dodano: 2008-05-19, 19:28 ]
Witam !

ODPOWIEDZ