skrzynia biegow automat jaki olej?

Gość

skrzynia biegow automat jaki olej?

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam
chcialbym dolac oleju do skrzyni biegow - automatycznej do astry II 1.6 16V ale niestety nie wiem jaki tam siedzi olej czy dextron II czy moze dextron III a moze jeszcze cos innego? Prosze doradzcie mi jaki kupic i ile na dolewke. Moze ktos wie gdzie w olsztynie moge kupic w miare tani potrzebny mi olej. Pozdrawiam

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Większość skrzyń automatycznych w Oplu m.in. w AG zalewa się olejem Dexron II. Dexron III nie stosuje się w AG i jeszcze kilku modelach Opla.

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

wiekszosc? a jaki mam kupic u siebie jak to moge sprawdzic patrzylem w ksiazce serwisowej nic tam nie jest wogole wspomniane o tym oleju jaki nalezy dolac. Czy jest jakas mozliwosc zeby ustalic po roku produkcji itp jak macie za malo danych moge podac wiecej. Prosze was o pomoc

Usunięty użytkownik 3235

#4

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Dexron III: nie stosowany : SINTRA; ASTRA H; ZAFIRA B; AGILA; VECTRA B; ANTARA; ASTRA G; CORSA C; VECTRA C; SIGNUM; OMEGA B SKRZYNIA AUT. 5 BIEGÓW.

Są to dane ze strony opel-shop.

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

czyli napewno dextron II dzieki za odpowiedz a wiesz moze ile tego mam kupic jak potrzebuje dolac na bagnecie nie osiaga poziom minimum ani na cieplym ani na zimnym silniku

Usunięty użytkownik 3235

#6

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Dokładnie to nie wiem ile tego oleju musisz dolać ale raczej nie kupisz oleju mniej jak 1 litr...
Litr na pewno Ci wystarczy.

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

ok wielkie dzieki za odpowiedz dzis postaram sie kupic ten olej

ODPOWIEDZ