sterownik wentylatorów

Ślepy

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 19 lis 2007, 16:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

sterownik wentylatorów

#1

Nieprzeczytany post autor: Ślepy »

Witam!!
Mam spory problem z wentylatorami, mianowice oba mi się nie załączaja. Spinałem na krótko i chodza więc sprawdziłem sterownik z tego co sam mogłem obczaić :m to jest dobry ale przewody były troche rozwalone( asterka miała niewielką stłuczkę z przodu) więc kupiłem nowe i wymieniłem ale i tak wentylatory się nie załączaja, nabiłem klime i nie moge z niej korzystać a idą ciepłe dni. Jakby ktoś miał taki problem to proszę o szybką. Z góry dzięki.
Pozdro 550 :m

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#2

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Ja też mam problem ze sterownikiem wentylatorów. Tylko, że u mnie od razu po włożeniu klucza do stacyjki zaczynają się kręcić oba wiatraki :P

Elektryk już sprawdza sterownik.

Najlepiej będzie, jeśli poszukasz kogoś ze sprawnym sterownikiem, podepniesz u siebie i będzie wiadomo, czy to wina sterownika, czy nie ;)
Obrazek

Ślepy

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 19 lis 2007, 16:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Ślepy »

no własnie tak zrobiłem, podpiąłem i niestety nic sie nie zmieniło :evil: więc teraz musze jechać do szeryfa od elektroniki żeby to wszystko posprawdzał

paljus

Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 04 lut 2008, 15:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: B-B
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: paljus »

mam podobny proble, u mnie wentylatory cały czas pracują, rozwiązaliście problem???

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

paljus pisze:mam podobny proble, u mnie wentylatory cały czas pracują, rozwiązaliście problem???
Wiecej danych prosze z klima czy bez? odrazu chodza cala kita czy tak na pół-gwizdka? Sprawdzles czujnik temperatury odlaczales kabel od niego na wlaczonym zaplonie?

paljus

Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 04 lut 2008, 15:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: B-B
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: paljus »

samochód jest z klimą, wczoraj jechałem w deszczu /może coś zalało/ i nagle włączyła mi się ta kontrolka z wiatraczkiem. Chodzą oby dwa wiatraki tak na pół gwidka raczej. Zaraz po włączeniu stacyjki wiatraki się włączają i idą cały czas aż do zgaszenia samochodu.
Acha podczas gdy wiatraki chodzą i świeci się ta kontrolka nie działa klima, przycisk klimy można włączyć,świeci śie ale nie wieje zimne powietrze

[ Dodano: 2008-07-16, 12:18 ]
samo się naprawiło odpaliłem dziś aśkę i wiatraki się nie kręcą ale jeszcze podczas jazdy czasem się włączają

[ Dodano: 2008-07-16, 12:18 ]
samo się naprawiło odpaliłem dziś aśkę i wiatraki się nie kręcą ale jeszcze podczas jazdy czasem się włączają

ODPOWIEDZ