Wyswietlacz środkowy i radio

Gość

Wyswietlacz środkowy i radio

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Nie swieci mi sie wyswietlacz bez przekrecenia kluczyka i tak samo jest z radiem nie ma prądu! Wiem ze powstalo zwarcie bo wysunol mi sie przewod podczas wyjmowania radia i niewiem moze gdzieś jest jeszcze jakiś bezpiecznik. Po wyjęciu kluczyka wszystko sie kasuje :( Czekam na jakas pomoc :)

slavo

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 24 paź 2007, 22:02
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: slavo »

Musisz zmostkować dwa kabelki na kostce ISO i wszsytko wróci do normy. Na 99% żółty z czerwonym. Na forum o tym już było - ja pare miesięcy temu znalazłem i pomogło.

Awatar użytkownika
sagi

Astro-maniak
Posty: 410
Rejestracja: 19 lis 2007, 22:33
Imię: Marcin
Auto: Vectra GTS, Fabia TSI
Silnik: Z19DTH
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

#3

Nieprzeczytany post autor: sagi »

dokładnie tak, zołty do czerwonego, z tym ze przy kostce musisz to zrobic :)
AG 1.4 16V--> AG 2.0 DTI---> VC GTS [External Link Removed for Guests]

bartas1415

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 22 lis 2008, 22:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLSKA
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: bartas1415 »

A wyciągłem oryginalne radio bo było zepsute Mam teraz radio Alpine i wyświetlacz mi gaśnie dokładnie data godzina zostaje co mam zrobić ??

misio

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 04 sty 2009, 14:03
Imię: Grzegorz
Auto: Astra F
Silnik: 1.7 DTI Isuzu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: misio »

panoqwie.
radio -grundig sc 303. zrobilem mostek z kabelkami- odcialem po stacyjce i zmostkowalem z pamiecia. radio sie podswietla w wyniku podlaczenia kostki ale gasnie data i nic dalej. mialbym czerwony-pamiec-zmostkowac niby z zoltym-kabelek od wyswietlacza podajrze nie pamietam. jestem zielony w tym i juz troche zakrecony. pomozcie.

Awatar użytkownika
sagi

Astro-maniak
Posty: 410
Rejestracja: 19 lis 2007, 22:33
Imię: Marcin
Auto: Vectra GTS, Fabia TSI
Silnik: Z19DTH
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

#6

Nieprzeczytany post autor: sagi »

panowie problem gasnącej daty już był na forum opcja szukaj sie kłania... ale tak po krotce powiem wam, ze, o ile pamiętam niebieski przewód od kostki trzeba po prostu wypiąc i pojawia się data...
AG 1.4 16V--> AG 2.0 DTI---> VC GTS [External Link Removed for Guests]

misio

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 04 sty 2009, 14:03
Imię: Grzegorz
Auto: Astra F
Silnik: 1.7 DTI Isuzu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: misio »

sagi ale powiedz mi co zrobic abym mogl wlaczyc radio bo gdy wpinam kostke to radio sie podswietla i gasnie data!!!!

BODZIO76

Astro-maniak
Posty: 105
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: BODZIO76 »

sagi pisze:panowie problem gasnącej daty już był na forum opcja szukaj sie kłania... ale tak po krotce powiem wam, ze, o ile pamiętam niebieski przewód od kostki trzeba po prostu wypiąc i pojawia się data...
tak zgadza sie ale zauwazylem ze po odpieciu teo kabelka niedziala wzmacniacz od anteny i radio slabo gra wiec cos za co u mnie w Sony jest taki przycisk nie pamietam jak sie nazywa alenim moge ustawic wyswietlacz ale tylko gdy odtwarza plyte a po wylaczeniu stacuyjki radio gra a wyswietlacz calkiem gasnie ni i ie swieca guziki na kierownicy:)
GAZ-do kuchenek ROPA -do tirów Bezyna _do osobówek Astra pomidor wersja 100 gg 2229859

ODPOWIEDZ