Cewka klimatyzacji

Stanleyc600

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 19 maja 2008, 8:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ustroń
Kontakt:

Cewka klimatyzacji

#1

Nieprzeczytany post autor: Stanleyc600 »

Witam potrzebuje od was informacje na temat cewki klimatyzacji w modelu Astra G 98rok.Wersja sportive 1.6 16v. wiem ze jest zepsuta cewka klimatyzacji. Nie chce rozbierac calego przodu zeby wyjac kompresor wraz z cewka wiec prosze was o informacje czy jest tylko jeden typ cewek do tego modelu czy moze wiecej. jesli ktos jest w stanie podac mi konkretny numer czesci byl bym zobowiazany:) upaly ostre a klimy brak!!
[External Link Removed for Guests]

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Stanleyc600 pisze:Witam potrzebuje od was informacje na temat cewki klimatyzacji w modelu Astra G 98rok.Wersja sportive 1.6 16v. wiem ze jest zepsuta cewka klimatyzacji. Nie chce rozbierac calego przodu zeby wyjac kompresor wraz z cewka wiec prosze was o informacje czy jest tylko jeden typ cewek do tego modelu czy moze wiecej. jesli ktos jest w stanie podac mi konkretny numer czesci byl bym zobowiazany:) upaly ostre a klimy brak!!
Ja u siebie naprawiałem cewkę. Nie zawsze jest konieczność wymiany więc może spróbuj znaleźć kogoś kto to naprawi. Zapłaciłem za naprawę 20 zł a nowa cewka prawdopodobnie kosztuje około 150 zł. Co do numeru cewki to nie wiem jaki ale wiem że nie trzeba wymontowywać pompy żeby sie dostać do cewki.

ODPOWIEDZ