Osłona pod silnik

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Osłona pod silnik

#1

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Witam wszystkich ;)

Jako że nie mam osłony pod silnik, a bardzo chcę ją mieć, to postanowiłem ją sobie kupić :P

Stąd też moje pytanie - w EPC te osłony są jakieś dziwne i w ogóle nie przypominające tych, które są na allegro i w sklepach. Chyba że znalazłem jakąś inną osłonę, a takich co są w sprzedaży po prostu w EPC nie ma? Czy ktoś zna numer katalogowy tej osłony?

Druga kwestia. Jak jest mocowana ta osłona? Ile i jakich kołków i śrub potrzeba? ;)
Obrazek

inanitas

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: inanitas »

Witam

Mam taka osłone, oryginal Opla. Niestety nie jestem w stanie sobie przyponiec ile ma punktow mocowania i ktore sa gwintowane a ktore to zwykle kołki. Jesli masz dylemat to możesz jeszcze zajrzec na [External Link Removed for Guests] tam sa tez takie oslony. Na rysunku wygladaja tak jak moja oryginalna, ale wiadomo ze diabeł tkwi w szczególach. życze powodzenia.
Inanitas

Awatar użytkownika
acus

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 02 cze 2008, 17:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Runowo Pomorskie
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: acus »

Witam.

Sprobuje Tobie pomoc w sprawie tej oslony ale tylko w kwesti mocowania. A wiec musisz zagladnac najpierw od spodu czy masz w lawie wcisniete blaszki czy sa gole prostokatne dziury okolo 7mm x 1 cm. Jesli sa to nic nie musisz kupowac a jesli ich tam nie ma to bujnij sie do serwisu i kup 10 szt. Jesli dobrze pamietam to od dolu ida odpowiednio po lewej stronie 3szt, po prawej 3szt, w tylnej czesci 2szt i na nadkolach po 1 szt z kazdej strony. Cena tych uchwytow to w granicy 1.20 zl za szt. Jesli bedziesz mial te blaszki to pozostaje Tobie zalatwic oslone i 13 blachowkretow (najlepiej na klucz 8) i zabrac sie do montazu ale tylko z kanalu.

Do dziela.

ODPOWIEDZ