Gdzie znajduje się komputer

Awatar użytkownika
sajo82

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 21 lut 2008, 23:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Gdzie znajduje się komputer

#1

Nieprzeczytany post autor: sajo82 »

Witam mam pytanie gdzie dokładnie znajduje się komputer Astra 1,6 16V Znalazłem coś przy zderzaku po prawej stronie ale to coś za małe jest druga puszkę w kabinie przy nogach pasażera ale to tez chyba nie to Musze go rozłączyć ponieważ będę prowadził prace blacharskie i będzie podłączony migomat zdarzały się przypadki ze w poważnym stopniu uszkadzały elektronikę Dzięki za podpowiedz :)

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#2

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Sprawdź pod błotnikiem przednim od strony kierowcy. Z przodu koło zderzaka powinien być sterownik wentylatorów, a między kołem a drzwiami powinien być sterownik silnika.
Obrazek

Stanleyc600

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 19 maja 2008, 8:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ustroń
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Stanleyc600 »

A propo gdzie kupić osłonę tego komputera? Chce jakoś go zabezpieczyć . Proszę o pomoc!

[ Dodano: 2008-06-03, 22:25 ]
Struna pisze:Sprawdź pod błotnikiem przednim od strony kierowcy. Z przodu koło zderzaka powinien być sterownik wentylatorów, a między kołem a drzwiami powinien być sterownik silnika.
[External Link Removed for Guests]

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#4

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Jaką osłonę niby?!

Komputer jedyną osłonę, to ma tą aluminiową. Jej nie da się dokupić oddzielnie.

Chyba że chodzi Ci o tą plastikową kieszeń. W ASO kosztuje 40zł (albo 42 :P nie pamiętam). Taniej raczej nie znajdziesz nawet na allegro. Kiedyś jak dzwoniłem do gościa który miał części do Astry z rozbiórek, to jak tylko usłyszał słowo 'komputer' od razu palnął cenę 100zł ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ