pasek klinowy astra g 1,6 8v

Awatar użytkownika
dzwigu

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2008, 20:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

pasek klinowy astra g 1,6 8v

#1

Nieprzeczytany post autor: dzwigu »

koledzy mam pytanko. A mianowice może ktoś mnie oświecic jak można zdjąć pasek klinowy?? mysze dostać sie do cewki od klimatyzacji i nie wiem jak ugruśc ten pasek :mrgreen:

Usunięty użytkownik 5076

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 5076 »

Podczepiam się pod ten temat - chociaż nie jest zbyt rozbudowany :-) Jedno pytanie. U mnie oryginalny pasek klinowy jest 5 PK 1212, czy jak zmienię na 5 PK 1210 lub 5 PK 1213 będzie dobrze czy będzie kiszka? Nie mogę nigdzie trafić mojego rozmiaru. Chyba że ktoś mi podpowie gdzie mógłbym trafić taki w Wawie ewentualnie w okolicach? Szukam i nic. Acha silnik taki jak kolega wyżej ma 1.6. 8v (nie wiem czy klimatyzacja coś do tego ma, ale jeśli tak to jest u mnie).pzdr

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Też miałem problem z dostaniem 5 PK 1212 i kupiłem 5Pk 1210, spokojnie się go dało założyć. Żeby zdjąć pasek trzeba wziąć klucz 13(ale nie jestem pewny) nałożyć na śrubę przy rolce i odchylić rolkę maksymalnie w dół
[External Link Removed for Guests]

epo85

Astro-maniak
Posty: 69
Rejestracja: 09 lut 2007, 15:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydzia
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: epo85 »

dokłądnie jak kolega powiedział wyzej klucz płaski i odchylic napinacz jeszcze by sie przydała droga osoba jedna co by trzymała napinacz a droga co by pasek zakładała a i klimatyzacja duzo ma bo paski roznia sie długoscia bo do klimy masz ejszcze sprezarke

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

W jedną osobę ciężko będzie zmienić, ja zmieniłem razem z bratem, ja odchyliłem napinacz, nałożyłem pasek na wszystkie "kółeczka"a brat obracał wałem , żeby zaskoczyło na koło od altka
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ