Astra II Kombi 2.0 DTL - Zakup - Pare pytań..

Gość

Astra II Kombi 2.0 DTL - Zakup - Pare pytań..

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Oglądałem dzisiaj w.w Asterke sprowadzona z Niemiec. Na początek mam pytanie do posiadaczy tej Astry z tym silnikiem w kombi.. wiem, że ma tylko 82 KM, nie jeździłem wczesniej dieslem, ale jadąc nią nie czułem w ogóle "turbo", krecilem ją do ok 2500 obr, a ona zbierała sie gorzej chyba niż moja Viki'94 zagazowana c20ne. Tak że nie wiem czy ten silnik jest taki czy może turbo padło, a może to przez to, że trzeba wymienić filtry itp? Aha czy jak padnie turbo to auto będzie jeździć? I jeszcze zaniepokoiło mnie to, że w czasie jazdy zapaliła sie kontrolka od ABS'u, i przy wyłączaniu silnika strasznie nim trzepało.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

No jak cos sie zapala to chyba nie wrozy nic dobrego co nie?? Nie wiem jak mozna porownywac benzyniaka z turbodieslem a tak wogole to sie spodziewales ze co wgniecie w fotel jak samolot odrzutowy. Co rozumiesz pod pojeciem padnietej turbiny bo z calej mojej szkoly nie mialem takiego pojecia jak padniecie czegokolwiek bo to nie jest fachowa terminologia. Jak nie masz pojecia o takich sprawach to po co sie wogole zabierasz za takie sprawy.
A tak na marginiesie to jest taka opcja "szukaj" i na wszytskie twoje pytania znajdziesz odpowiedz. Wydaje mi sie ze powinienes dostac warna bo to juz sie robi naprawde nagminne.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

ODPOWIEDZ