Czy wszystkie Astry G (II) miały kluczyk z pilotem ???

tomhagen

Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 11 cze 2008, 21:57
Imię: Tomek
Auto: Astra H GTC TURBO
Silnik: Z20LEL
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gryfice

#11

Nieprzeczytany post autor: tomhagen »

No to zdaje się, że ja miałem szczęście. Swojego Asteriksa kupiłem 3 tygodnie temu i mam do niego dwa oryginalne klucze i obydwa są z pilotem do centrala.

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

ja kupiłem w salonie i mam kluczyk z pilotem a drugi zwykły płaski z immobilizerem ale bez zdalnego sterowania zamkiem więc kolega Wesoł niestety się myli:)))
upominałem sie o drugi z pilotem ale trza by se bylo dopłacić niestety:)))

X17DTL

Astro-maniak
Posty: 145
Rejestracja: 07 mar 2008, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: X17DTL »

Ja jak rok temu kupiłem astrę to od gościa dostałem 3 kluczyki, 2 z pilotem i 1 bez a autko było sprowadzane z belgii
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

tomala72 pisze:ja kupiłem w salonie i mam kluczyk z pilotem a drugi zwykły płaski z immobilizerem ale bez zdalnego sterowania zamkiem więc kolega Wesoł niestety się myli:)))
Kupiles auto robione na rynek wschodni a tam inne panuja reguly niestety. Nawet oferowano silnik taki jak 1.2 gdzie w niemcowni czy innych podobnych krajach takiego nie dostaniesz.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

Wesoł nie obraź się ale pierdoły gadasz a 1.2 u Niemca były, sam sprowadzone widziałem:)))

koralm

Astro-maniak
Posty: 756
Rejestracja: 08 paź 2007, 18:36
Imię: Karol
Auto: Octavia II 2.0 TDI CR
Silnik: CFHC
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: koralm »

wesoł pisze:
koralm pisze:ja mialem 2 kluczyki, jeden gruby z pilotem i drugi cienki bez pilota a pilot byl oddzielny (oba z logo opla)
Ale dorabiany byl ktorys czy jak? To ze mial logo opla to niewazne bo ja kiedys dorobilem sobie do kadetta kluczyk i tez sobie wybralem surówke oryginalna ze znaczkiem w punkcie dorabiania kluczy. Chodzi mi oto jak wygaldaly piloty jakie byly w srodku elektroniki (ich ksztalt). Moze jakies foto wkleisz?
Raczej to wygladalo jak by jeden byl z wbudowanym pilotem i tyle, a drugi jak jakis okrojony zapas, w aso byl dokladany alarm (przez pierwszego wlasciciela) i dzialalo z pilota w kluczyka i dali drugi pilot luzem do tego okrojonego kluczyka. fotek sie nie uda zrobic, bo wrak auta juz sprzedalem...

ODPOWIEDZ