Pomocy z Klima !

Gość

Pomocy z Klima !

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Hej klubowicze mam zaszczyt posiadac astre g 1,7dti isusu i mam pytanko co do klimy otoz bardzo slabo mi chlodzi tylko lekki wiaterek z nawiemu lekko zchlodzony przy wylaczonej dmuchawie wydaje mi sie ze trzeba nabic klime acha i mam blad w kompie ze klima nie widzi temperatury silnika moze to byc spowodowane brakiem czynnika chlodzacego? co wy o tym myslicie i drugie pytanie jesli nie, to czy czujnik temperatury silnika nie jest tym samym czujnikiem co do klimy powielanie wydaje sie bez sensu ale moze sie myle przy okazji prosze o jakies namiary na dobry i niedrogi serwis klimy we Wroclawiu z gory dzieki za wasze namiary i opinie

Usunięty użytkownik 1683

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 1683 »

Można sie było podpiąć pod inny temat związany z klimatyzacją bo pojawiło się ich już na prawdę dużo

[External Link Removed for Guests]

P.S. Można też by się było przywitać i uzupełnić profil nie tylko o wymagane informacje.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

jak klima nie widzi temperatury silnika to wielce pr\awdopodobne jest ze przechodzi w tryb awaryjny i nie wlaczy sie juz klima ( ni ebedzie chlodzic) wiatraki powinny chodzic albo na polgwizdka albo nawet pelna moca zalezy od marki auta.

Zreszta klima sam aCi mowi co jaj dolega a Ty jej nie sluchasz.

Awatar użytkownika
gregor9110

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2008, 19:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: podlasie
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: gregor9110 »

Witam podepnę się pod temat bo mam też problem z klimatyzacją. Autko Astra II Caravan 1,7 DTI, wersja elegance, rok 2001. Posiada też nieszczęsny klimatronic. Na zimnym silniku wszystko działa bez problemowo, gdy temp. silnika osiągnie ok. 90st., klima przestaje chłodzić. Czynnik chłodzący jest(sprawdzone, 2 razy w przeciągu miesiąca), cewka sprawna(koło z cewką kręci się cały czas), temperatura na wyświetlaczu środkowym prawidłowa, czyli czujnik zewnętrzny też sprawny.Zatem co może być przyczyną takiego zachowania klimy? Może ktoś wie gdzie jest czujnik temp. wewnątrz auta, to może jego wina. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

ODPOWIEDZ