jak wyłączyć na jakiś czas licznik km

Gość

jak wyłączyć na jakiś czas licznik km

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam serdecznie jestem posiadaczem służbowego opla astra 2 z 2007 roku. mam pytanie do was znających się na tym samochodzie . chodzi mi o to czy jest sposób na to aby podczas jazdy z każdym km nie zwiększał się przebieg pojazdu. wiem że jest opcja aby wyciągnąć bezpiecznik jak się nie mylę nr 15 ale wtedy nie działają też zegary(prędkościomierz, obrotomierz oraz wskaźnik paliwa i temp. silnika) i co najgorsze kierunkowskazy :)

nie chcę cofać licznika ale czy jest jakiś sposób aby to ominąć???

pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Darek

Astro-maniak
Posty: 3702
Rejestracja: 21 gru 2006, 2:00
Imię: Darek
Auto: ASTRA GTC
Silnik: 2.0 Turbo
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Darek »

hmm ja bym odłączył czujnik który jest z to odpowiedzialny znajduje się on w przednim lewym kole na piaście

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Darek pisze:hmm ja bym odłączył czujnik który jest z to odpowiedzialny znajduje się on w przednim lewym kole na piaście
ok a czy jest może jakiś inny sposób??

Tommy

Astro-maniak
Posty: 473
Rejestracja: 16 mar 2007, 23:23
Imię: Tommy
Auto: Opel Astra H (hatchback)
Silnik: 1,6 16V 115KM/A16XER
Województwo: mazowieckie

#4

Nieprzeczytany post autor: Tommy »

a czemu ma to sluzyc?

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Tommy pisze:a czemu ma to sluzyc?
ma to służyc temu że auta jakie mamy mają limity przebiegu 50 tys km rocznie(nie sa w lisingu tylko wypożyczone) i jeżdzę tym autem juz 16 miesięcy i widzę po pierwszym roku że nie daję się zmieścic w tym limicie i stąd zastanawiamy się jak można te km najzwyczajniej zbić nie odstawiając samochodu ponieważ robimy ok 5 tyś km miesięcznie i stąd szukam sposobu który może być pomocny.

Awatar użytkownika
kaslo

Astro-maniak
Posty: 327
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:34
Imię: Paweł
Auto: Astra , Zafira, Corsa
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

#6

Nieprzeczytany post autor: kaslo »

Podłącz sobie od techa i po problemie lub przyjedź do mnie na koniec sezonu :)
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;
Elektryka, mechanika, klimatyzacja, regeneracja - czyszczenie dpf, modernizacja oprogramowania, diagnostyka Tech 2-MDI
Norwida 4 T. 501807749

ODPOWIEDZ