Gdzie można kupić zawór elektromagnetyczny do A G 1,7 DTI ?

dziabarka

Astro-maniak
Posty: 123
Rejestracja: 18 sty 2007, 9:03
Imię: Ernest
Auto: Astra G
Silnik: 1,7 DTI
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Gdzie można kupić zawór elektromagnetyczny do A G 1,7 DTI ?

#1

Nieprzeczytany post autor: dziabarka »

Witam jakiś czas temu pisałem na forum że mam błąd zapala mi się na desce samochodzik z kluczem. Mechanik powiedział po podpięciu do KTS-a że to wina elektrozaworu. Powiedziano mi że można go przeczyścić i będzie śmigało jednak po paru telefonach inny mechanik powiedział że tylko wymiana bo jakaś membrama się tam w nim uszkodziła i tylko wymiana wchodzi w grę. No więc zacząłem szukać ale wcześniej spisałem numery z tegoż zaworu:

7.21903.38.12V
a 2 numer z zaworu to:
897218331001T078

Dzwoniłem do InterCarsu ale tam powiedzieli że zamienników nie mają, zresztą oryginałów też. Po 2 godzinach zadzwoniłem ponownie i okazało się że zamiennik jest kosztuje 440 zł ale trzeba czekać na niego 3 tygodnie :/ No a oczywiście oryginał można spokojnie sobie kupić w ASO koszt 620 zł
Przy okazji dowiedziałem się jaką to w InterCarsie ma pełną nazwę: Czujnik i nadajnik układu sterowania wtryskiem a zamiennik jest firmy PIERBURG.

Moja prośba dajcie namiary na jaki kolwiek sklep który by to miał zadzwonię dowiem się o cenę i nawet wyślę kuriera żeby mi to przywiózł jak będzie tańsze niż oryginał :)

zimny

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 12 maja 2008, 20:29
Imię: Marek
Auto: Astra H Kombi
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: zimny »

Witam

A na allegro patrzałeś :?:

dziabarka

Astro-maniak
Posty: 123
Rejestracja: 18 sty 2007, 9:03
Imię: Ernest
Auto: Astra G
Silnik: 1,7 DTI
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: dziabarka »

Coś tam próbowałem poszukać tylko problem w tym że mechanik ze mnie marny i jak już coś znajdę to nie mam pojęcia czy to jest dobre czy nie :/ Dlatego właśnie założyłem ten temat żeby ktoś pomógł mi znaleźć, żeby potem nie okazało się że znalazłem nie to co trzeba.

ODPOWIEDZ