klakson

americanos

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 16 sty 2008, 0:02
Imię: MICHAŁ
Auto: ASTRA G
Silnik: 2.0 DTI
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz/Gdańsk
Kontakt:

klakson

#1

Nieprzeczytany post autor: americanos »

heya,
mobilki czy w astrze G są dwa moduły klaksonów czy jeden?? problem jest w tym że w mojej jest chyba 1 i marnie działa więc muszę go wymienić. Patrzałem na allegro i często są oferty kompletu klaksonów tak jakby były dwa ??!! U mnie na kierownicy marnie działa klakson jak przycisne jeden przycisk na kierownicy a na drugi w ogóle nie reaguje.
Z uwagi że muszę kupić klakson a chcę mieć porządny sygnał napiszcie proszę jaki wydaje dźwięk oryginalny klakson od Astry G bo nie wiem czy nie kupić jakiegoś innego mocniejszego? Jeśli ktoś ma inny założony u siebie to mile widziany link z allegro.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4897
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Wiem ze astry G maja klakson dwutonowy ale czy wszystkie to nei daje reki uciac. Ja bynajmniej mam dwa.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Awatar użytkownika
hoses

ex-Staff
Posty: 1167
Rejestracja: 02 lut 2008, 16:54
Imię: hoses
Auto: Astra J
Silnik: A14NET + LPG STAG
Rocznik: 2011
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 9 razy
Pomocny: 64 razy
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: hoses »

Ja jak kupiłem astre to miałem jeden ale posuty. Kupiłem dwa w komplecie na allegro, zakładam jeden ale widze że dynda mi jakis lewy przewód okazało sie że to przewód od drugiegoo klaksonu. Zatem u mni też są dwa. Musze przyznac że maja rózne brzmienia i razem lepiej brzmią :)

Manieq

Klubowicz AKP
Posty: 421
Rejestracja: 22 mar 2007, 10:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: DOBRE
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Manieq »

Są dwa klaksony. Jeden odpowiada za niskie tony, drugi za wysokie. Jak jeden śiądzie to działa jak syrenka, a jak drugi do wogóle nie działa :D
[External Link Removed for Guests]

americanos

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 16 sty 2008, 0:02
Imię: MICHAŁ
Auto: ASTRA G
Silnik: 2.0 DTI
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz/Gdańsk
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: americanos »

moja Aśka jest z 2000r wersja sport, to nie wiem czy mam 1 czy 2 ale wychodzi na to że dwa (sprawdze to na kanale w sobote), niech ktoś napisze który jest od wysokich a który od niskich tonów. Ja mam ten z prawej strony patrząc oczami kierowcy i tak piz...wato go słychać :/

[ Dodano: 2008-08-07, 23:50 ]
dzisiaj byłem na kanale i niestety nie sprawdziło się, mam tylko 1 klakson, na drugiego z drugiej strony nie ma miejsca, żaden kabelek nie zwisa więc chyba mam tylko i wyłącznie 1 klakson. Z racji że padł mi kompletnie znalazlem na allegro interesujący klakson tylko nie wiem czy bedzie pasować do Aśki czy też trzeba będzie coś poprzerabiać?, napiszcie mobilki czy będzie można założyc bez przerabiania wtyczki :
[External Link Removed for Guests]

dzięki z góry
ps. niech ktoś napisze jak ma u siebie w DTI z 2000r. czy ma 1 czy 2

ODPOWIEDZ