hamulec reczny

Gość

hamulec reczny

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

panowie mam problem .
Prawdopodobnie hamulec reczny blokuje tylne kola (cos sie zaklinowalo ) .
Pytanie jak to odblokowac .Przejechalem 100 m a silnik mi sie tak zagrzal.

PiotrekAW

Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 29 wrz 2007, 17:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: PiotrekAW »

Też tak miałem,tylko że ja nie zaciągałem ręcznego,głupie jakies przyzwyczajenie.Wkońcu moja żonka pojechała na miasto,chwyciła za hamulec ręczny i potem już ręczny nie odbił.Starła cały klocek zanim dojechała.Do wymiany była jakaś tam spręzynka w tylnim kole-prawym.Po problemie:)

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

PiotrekAW pisze:Też tak miałem,tylko że ja nie zaciągałem ręcznego,głupie jakies przyzwyczajenie.Wkońcu moja żonka pojechała na miasto,chwyciła za hamulec ręczny i potem już ręczny nie odbił.Starła cały klocek zanim dojechała.Do wymiany była jakaś tam spręzynka w tylnim kole-prawym.Po problemie:)

ten sam problem
zonka sobie zrobila rundke z synem ale zapomnieli wylaczyc recznego (albo sie mlody dorwal). moja wina bo padla kontrolka i nie wymienilem . mam nadzieje ze to tylko ta sprezynka ..

PiotrekAW

Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 29 wrz 2007, 17:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: PiotrekAW »

No wiesz ja tak miałem.Teraz mi NAKAZALI,znaczysie po tej wymianie,używać ręcznego,żeby ta spręzynka sie "rozchodziła" :mrgreen:

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

PiotrekAW pisze:Też tak miałem,tylko że ja nie zaciągałem ręcznego,głupie jakies przyzwyczajenie.Wkońcu moja żonka pojechała na miasto,chwyciła za hamulec ręczny i potem już ręczny nie odbił.Starła cały klocek zanim dojechała.Do wymiany była jakaś tam spręzynka w tylnim kole-prawym.Po problemie:)

ten sam problem
zonka sobie zrobila rundke z synem ale zapomnieli wylaczyc recznego (albo sie mlody dorwal). moja wina bo padla kontrolka i nie wymienilem . mam nadzieje ze to tylko ta sprezynka ..

[ Dodano: 2008-07-24, 23:00 ]
PiotrekAW pisze:No wiesz ja tak miałem.Teraz mi NAKAZALI,znaczysie po tej wymianie,używać ręcznego,żeby ta spręzynka sie "rozchodziła" :mrgreen:
tylko zebu sie nie rozeszla - ;-)

ODPOWIEDZ