Jak sprawdzić wyposażenie

petro_m

Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 19 lip 2008, 6:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

Jak sprawdzić wyposażenie

#1

Nieprzeczytany post autor: petro_m »

Witam
Mam Astre 1.8 16v 115km 2000r Comfort
Wiem że to autko posiada
-Tempomat
-komputer
-klimatyzacje
-podgrzewane fotele
-4 szyby elektryczne

A jak sprawdzić co po za tym jeszcze jest montowane w tym modelu chodzi mi o np:
domykanie szyb, ostrzeganie o niezapiętych pasach, drzwiach itp

Czy jest do tego program w którym wpisuje się numer nadwozia i pokazuje wyposażenie ???
Jedyne co znalazłem to VINDEC ale on tylko pokazuje rok produkcji i i gdzie był składany
Proszę o pomoc i z góry dziękuje

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

petro_m pisze:domykanie szyb, ostrzeganie o niezapiętych pasach, drzwiach itp
Cześć, nie jeżdżę AG, ale może pomogę choć trochę...
Niezapięte pasy-kontrolka na panelu...taki chłopek przepasany pasem, czerwona-jeśli masz tą funkcję to powinna się zapalić po przekręceniu kluczyka i zgasnąć po zapięciu pasów.
Podobnie z drzwiami- po przekręceniu kluczyka otwórz drzwi obserwując kontrolki...dzieje się coś?
Z domykaniem to nie ma innego sposobu jak sprawdzać...po wyjściu i zostawieniu szyb otwartych włącz alarm lub CZ i będzie jasne czy szyby się domkną- jeśli jest taka opcja to dojadą same do góry....Po próbach napisz co się dzieje a co nie...Pozdro..

Awatar użytkownika
kaslo

Astro-maniak
Posty: 327
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:34
Imię: Paweł
Auto: Astra , Zafira, Corsa
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

#3

Nieprzeczytany post autor: kaslo »

Możecie sobie wymieniać tak dalej, każdy Comfort będzie miał inaczej jest to zależne od kraju na które auto było robione oraz rocznika. Pamiętajcie że 1 właściciel zawsze mógł doposażyć auto i o tym że każdy salon w ramach promocji może dać inne wyposażenie.
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;
Elektryka, mechanika, klimatyzacja, regeneracja - czyszczenie dpf, modernizacja oprogramowania, diagnostyka Tech 2-MDI
Norwida 4 T. 501807749

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#4

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Poza tym domykanie szyb z pilota nie występowało w żadnej Astrze (seryjnie). Domykanie polega na przekręceniu kluczyka w prawo i przytrzymaniu go w tej pozycji przez jakiś czas. Jeśli jest domykanie (Moduł komfort) to szyby się zamkną.
Obrazek

ODPOWIEDZ