Problem z Astrą G 1.7 DTI

Awatar użytkownika
Halandilas

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2008, 17:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Problem z Astrą G 1.7 DTI

#1

Nieprzeczytany post autor: Halandilas »

Witam.

Posiadam Astre 1.7 DTI silnik ISUZU rocznik 2000.Brakuje jej mocy,naciskam pedał gazu wrażenie jest takie jakby sie dławiła,pod górkami muszę redukować a i tak ledwo ciągnie.Wracałem ostatnio z Krakowa i nagle zapaliła się lampka "check engine" i samochód zaczął bardzo dobrze przyspieszać,miał moc,szedł jak nigdy dotąd.Po zgaszeniu silnika lapka sie nie zapala i znowu jest mułowaty itd. Co może być uszkodzone? I jak naprawić to najtaniej?

Z góry dzięki.

olo.018

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 20 sty 2008, 16:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Austria
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: olo.018 »

Witam pierwsze co zobacz to przepływomierz ,odepnij wtyczke i zobaczysz czy jest zmiana ,jeśli będzie ci lepiej przyspieszał to masz do wymiany przepł. ja też tak miałem zaświecała się ta lampa i dostawał mocy wymieniłem przepł i całkiem inne auto ,ja kupiłem magnett imarelli bo słyszałem że boscha robią teraz w chinach i jest wiele bubli koszt 190zł.A filtry kiedy wymieniałes ,zostaje jeszcze intercoler może być zasyfiony ponoć te modele silnika czesto to mają . :)

Awatar użytkownika
Halandilas

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2008, 17:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Halandilas »

Filtry wymieniałem miesiąc temu.Sprawdzę przepływomierz i dam znać.A jak można sprawdzić intercoler?

olo.018

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 20 sty 2008, 16:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Austria
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: olo.018 »

Nie mam pojęcia ale czytałem że można go umyć w bęzynie ekstrak i potem przepłukać wodą .

Awatar użytkownika
Halandilas

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2008, 17:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Halandilas »

Wymieniłem przepływomierz,auto jak nowe.Wielkie dzięki :D Pozdrawiam

ODPOWIEDZ