COś stuka z przodu auta na luzie

szatan1234

Astro-maniak
Posty: 72
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: włocławek
Kontakt:

COś stuka z przodu auta na luzie

#1

Nieprzeczytany post autor: szatan1234 »

Witam wszystkich mam problem tego typu, że auto jak się rozgrzeje to zaczyna coś stukać z przodu auta, słychać jest to dobrze jak się siedzi w środku czasami bardziej czasami mnie, o tyle dziwne że stukanie słychać na luzie i jak sie już prawie auto zatrzymuje albo się rusza. Próbowałem zlokalizować to ale nie mam pojęcia skąd to może się wydobywać... jakieś pomysły... pozdrawiam
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Quakow

V.I.P.
Posty: 877
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:30
Imię: Tomek
Auto: Astra J ST OPC Line 160+++
Silnik: A20DTH
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3City
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Quakow »

szatan1234 pisze:Witam wszystkich mam problem tego typu, że auto jak się rozgrzeje to zaczyna coś stukać z przodu auta, słychać jest to dobrze jak się siedzi w środku czasami bardziej czasami mnie, o tyle dziwne że stukanie słychać na luzie i jak sie już prawie auto zatrzymuje albo się rusza. Próbowałem zlokalizować to ale nie mam pojęcia skąd to może się wydobywać... jakieś pomysły... pozdrawiam

Zobacz czy masz dokręcone koła -też kiedyś miałem ten problem. :m
----Diagnozy OP-COM-programowanie także ASTRA J---

Marcovip

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 13 wrz 2007, 16:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Marcovip »

Witam. Podobny obiaw jak u mnie. U mnie gdy rozgrzeje sie silnik zaczyna dochodzic taki dziwny klekot jakby cos bylo obluzowane gdy wcisne sprzegło juz tego nie ma. Jesli masz identyczny problem to z tego co slyszalem to sprzeglo juz jest wyrobione i ma luzy gdzies tam. Co dokladnie nei wiem jak narazie w niczym mi to nie przeszkadza wiec jezdze choc kusi mnie powoli by to naprawic.

szatan1234

Astro-maniak
Posty: 72
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: włocławek
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: szatan1234 »

koła mam dokręcone:) u mnie zalezy jak stoi jak bardziej na boku to wtedy bardziej stuka miałem jechac na wymiane poduchy ale nie ma czasu kiedy
[External Link Removed for Guests]

siboo

Astro-maniak
Posty: 133
Rejestracja: 30 mar 2008, 13:22
Imię: Łukasz
Auto: Astra J
Silnik: A14NET
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bytom - Woźniki
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: siboo »

Ja mialem cos takiego przy wolnych obrotach i okolo 1000 po wymianie paska klinowego i okazalo sie ze wspaniali mechanicy zle dokrecili obudowe filtru powietrza, na zewnatrz nie bylo slychac klekotu a w srodku cos strasznego :/ ale udalo sie to zlokalizowac ;) pozdrawiam

szatan1234

Astro-maniak
Posty: 72
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: włocławek
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: szatan1234 »

wymieniłem jedna poduszkę silnika była cała spróchniała i do tego w jednym miejscu zerwana, ale nadal słychać taki troche mataliczny dzwiek. napinacze pompa wody powymieniane, podjade w przyszłym tygodniu do chłopaków to mi sprawdzą resztę poduszek itd. aha teraz po wymianie tej przedniej poduchy wibracje przeniosły sie na karoserie auta... tak sie jeszcze zastanawiam nad katalizatorem czy czasami z nim wszystko wporządku... pozdro
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ