Jakie wybrac opony?

matikte

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 14 lis 2007, 15:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrow Wlkp
Kontakt:

Jakie wybrac opony?

#1

Nieprzeczytany post autor: matikte »

Przyszedl czas na to aby kupic nowe oponki do mojej Astry. Przeszukalem forum i nic ciekawego na ten temat nie znalazlem. Mam maly dylemat jakie oponki wybrac do tej pory jezdzilem na Goodyear Eagle F1 215/45/17 i musze powiedziec ze jestem bardzo z nich zadowolony zarowno na suchej jak i na mokrej nawierzchni sprawowaly sie super.
Teraz zastanawiam sie na wyborem jednych z nizej podanych:

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]


Osobiscie wydaje mi sie ze pozycja 2 bedzie najlepszym wyjsciem ale moze wy macie jakies doswiadczenia na temat wszytkich opon, a moze znacie jeszcze jakies godne polecenia.

Z gory dzieki
[External Link Removed for Guests]

xeroman

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 06 lip 2008, 19:34
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gorlice/Kraków
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: xeroman »

ja osobiście jeżdże na Toyo (pozycja 3). Są już troszkę wysłużone ale mimo wszystko dobrze się sprawują. Jeśli chodzi o mokra nawierzchnię to mogłyby się troszkę lepiej trzymać, ale nie jest strasznie źle. Na suchej nawierzchni, dla mnie ideał. Niestety "szumią", ale trzeba się liczyć z tym wybierając opony kierunkowe. Ja na nowy sezon mam zamiar kupić dwie nowe i na pewno wybiorę te Toyki :)

Życzę miłego wybierania i jeszcze milszej jazdy :)
Niech moc Opla będzie z Wami:D

----->[External Link Removed for Guests]<----- :D

miki_110

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:54
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: miki_110 »

Ja jeżdżę na Dunlop SP Sort 01 - jak dla mnie super. Na suchym ładnie trzymają i nie szumią za bardzo, na mokrym jeszcze mnie żaden uślizg nie spotkał więc chyba jest dobrze (próbowałem w zakrętach trochę je poprzyciskać i jechały jak po torach!)
Cena też nie jest zbyt wysoka.

różnica jest taka że ja mam szerokość 195 a Ty ciutkę większe. moja szerokość wodę dobrze odprowadzała.

ODPOWIEDZ