SKRZYNIA BIEGÓW DO OPEL ASTRA II 1.6 16V

Awatar użytkownika
Tomix882

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SKRZYNIA BIEGÓW DO OPEL ASTRA II 1.6 16V

#1

Nieprzeczytany post autor: Tomix882 »

Witam poszukuje skrzyni biegów do Opel Astra II 1.6 16V. Mam także pytanie. Czy skrzynia biegów którą kupie musi pasować do właściwości parametrycznych mojego auta czyli czy musi pasować do tego modelu z taki silnikiem. Poza tym jeżeli ktoś ma ową do sprzedania to chętnie moge z nim porozmawiać na ten temach za pomoc z góry dziekuję.

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Z tego co mi wiadomo to skrzynia F17 (CR), bo taką chyba masz, była montowana także w silniku 1.8 (115KM/125KM), 1.6, w Astrze G, Vectrze B, Zafirze i innych modelach Opla.

Awatar użytkownika
Tomix882

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Tomix882 »

A orientujecie się może gdzie mogę kupic w warszawie skrzynie z pewnego źródła i gdzie bede miał pewnośc jej stanu technicznego?

Usunięty użytkownik 3235

#4

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

W Warszawie możesz sprawdzić na ul. Strażackiej jest tam parę szrotów ,gdzie mają sporo części do Opli, no ale ja Ci nie zagwarantuję czy akurat tam będą mieli taką skrzynię i czy będzie w dobrym stanie. Zawsze możesz zapytać czy nie udzielą Ci tzw. gwarancji rozruchowej.

Awatar użytkownika
Tomix882

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2008, 17:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Tomix882 »

Wiesz ja wole dopłacić i dostać jakąś konkretną gwaracje żeby znowu niewpaść w wydatki. Bo za tydzien miałem ją sprzedać bo miałem juz kupca a tu skrzynia padła i temat też zatrzymał się w miejscu.

ODPOWIEDZ