Mam 2 problemy z moja nowo nabyta Astra!

LeXico

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2008, 14:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Imielin
Kontakt:

Mam 2 problemy z moja nowo nabyta Astra!

#1

Nieprzeczytany post autor: LeXico »

Witam! Jestem tu nowy wiec jesli coś pokreciłem to bardzo przepraszam. Mam 2 problemy jak ktoś bedzie mi mogł powiedziec jak je rozwiazac bede wdzieczny.
1. Siedzenie od pasarzera mi sie nie otwiera ciagne wajcha do gory a ono nawed nie drgnie jak sie przyjzałem zaiwasom to mam wrazenie ze z jenej strony puszcza ale z drugiej nie i siedzenie jest nie do ruszenia i nie mozna wsiasc do tylu od strony pasazera.

2. Drogi problem pojawil mi sie wczoraj jak wracalem do domu w trakcie jazdy wyłaczyl mi sie ekranik i posprwdzalem wszystkie bezpieczniki ale sa dobre i nie wiem co sie stało jest to zwykly wyswietlacz bez komputera i okazuje tylko date godz. i temp. bo radio mam nie seryjne jak to naprawic??

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Co do fotela to musisz linke w nim wymienic. Taka nowa linka kosztuje kolo 50 zl. Poszukaj na forum bo jest opis co i jak zrobic zeby wymienic.

Co do wyswietlacza to pewnie niechcacy ruszyles lewym kolanem ten przelacznik do saciemniania i rozjasniania podswietlaenia. Jest to taki jakby suwak przy wlaczniku swiatel mijania. Wez na maxa do gory i powinno pomoc.
MOJA ASTRA:
[External Link Removed for Guests]

LeXico

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2008, 14:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Imielin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: LeXico »

Nie nie o przyciemnianiu tablicy to ja wiem to nie nie to jest ciemny jak wegiel powiedziłbym ze wylaczony.

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#4

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Co do wyświetlacza to spróbuj odłączyć na pare minut akumulator i podłącz jeszcze raz. Niektórym pomogło :D

Tylko pamiętaj że będziesz musiał odkodować radio i ustawić szyby ;)
Obrazek

lukaszluk

Astro-maniak
Posty: 65
Rejestracja: 16 sie 2008, 16:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: rzeszów
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: lukaszluk »

albo walnij od góry w wyświetlacz w deske rozdzielcza u mnie pomogło ale wyświetlacz zgasł całkiem.. możliwe ze wtyczka nie łączy

LeXico

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2008, 14:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Imielin
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: LeXico »

yyyy...:) a jak ustawic szyby nie rozumie ??

[ Dodano: 2008-10-20, 18:02 ]
STRUNA jak jestes z okolic slaska to masz u mnie doże piwo!! Akcja z akumulatorem zakonczyła sie powodzeniem:) Z szybami to chodziło ci chyba o automat to tez chyba ustawiłem przypadkiem bo na poczatku jak trzymalem dłozej to sie niezamykała do konca a teraz juz tak:]

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#7

Nieprzeczytany post autor: Struna »

LeXico, nie jestem z okolic Śląska - raczej drugi koniec Polski :D Poza tym nie piję alkoholu (do odwołania :P), ale cieszę się że pomogło ;) No i z ustawianiem szyb chodziło mi o automat ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ