Asterix 1.8

BODZIO76

Astro-maniak
Posty: 105
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Asterix 1.8

#1

Nieprzeczytany post autor: BODZIO76 »

Witam :) powiezcie mi jak sie ma sprawa filtra oleju w silniku 1.8 bo go niewidze i wydaje mi sie e tam sie wymienia sam wkald ale nie jestem pewien wiec jesli ma ktos wiedze na ten temat to prosze sie podzeilic i 2 sprawa gdzie jest silnik krokowy i jak sie go czysci w tym silniku kiedys ktos mial foto wstawic jak to sie robi ale nic chyyba nie bylo :( pozdrawiam :)
GAZ-do kuchenek ROPA -do tirów Bezyna _do osobówek Astra pomidor wersja 100 gg 2229859

mariocccp

Astro-maniak
Posty: 297
Rejestracja: 14 mar 2008, 19:07
Imię: Mariusz
Auto: Astra G
Silnik: X18xe1 @ 161
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: mariocccp »

Zgadza się wymienia sie sam wkład filtra. Koszt ok 20zł
A co do krokowego to jeszcze do tego nie doszedlem ale jak sie dowiem to napisze ;)

BODZIO76

Astro-maniak
Posty: 105
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: BODZIO76 »

mariocccp pisze:Zgadza się wymienia sie sam wkład filtra. Koszt ok 20zł
A co do krokowego to jeszcze do tego nie doszedlem ale jak sie dowiem to napisze ;)
a tez masz problem z obrotami?
GAZ-do kuchenek ROPA -do tirów Bezyna _do osobówek Astra pomidor wersja 100 gg 2229859

Usunięty użytkownik 3235

#4

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

W X18XE1 nie ma silniczka krokowego, jest tam jakiś moduł zintegrowany z przepustnicą. Jeżeli masz problem z obrotami to może pomóc przeczyszczenie przepustnicy.

BODZIO76

Astro-maniak
Posty: 105
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: BODZIO76 »

analyzer64 pisze:W X18XE1 nie ma silniczka krokowego, jest tam jakiś moduł zintegrowany z przepustnicą. Jeżeli masz problem z obrotami to może pomóc przeczyszczenie przepustnicy.
To moze mi ten mmodul padl o jak jest zimny albo na klimie to obroty sa jak byc powinny:) komputer bynajmniej nic niewykazal a bylem juz chyba na trzech i wszyscy twierdza ze jest ok
GAZ-do kuchenek ROPA -do tirów Bezyna _do osobówek Astra pomidor wersja 100 gg 2229859

ODPOWIEDZ