KLUCZYK PILOT DO STACYJKI ASTRA G 2003 1.7DTI NJOY

zeus_7702

KLUCZYK PILOT DO STACYJKI ASTRA G 2003 1.7DTI NJOY

#1

Nieprzeczytany post autor: zeus_7702 »

Witam.
Nie działa mi pilot w kluczyku do otwierania drzwi. Sprawa troche banalna ale jakże wygodna
szczególnie kiedy sie otwiera auto w nieoswietlonym miejscu.
Gdzie mozna cos takiego naprawic na terenie śląska?

Czy mozna kupic silniczek który otwiera obieg wewnetrzny powietrza w w/w aucie?

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Elektronik powinien zaradzic bo w wiekszosci przypadkow wina lezy po stronie zimnych lutow. Co do silniczka obiegu to jest tam maly silniczek elektryczny jak w suszarce itp. Moze sie zatarl albo z braku smarowania sie tryby wytarly. Trzeba rozebrac, przeropowac i nasmarowac jak nie to wymienic na jakas uzywke z allegro.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Rafał10

Astro-maniak
Posty: 115
Rejestracja: 21 mar 2007, 10:56
Imię: Rafał
Auto: Opel Astra J Kombi
Silnik: 2.0, 165 KM
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Rafał10 »

Sprawdź baterię.

Ewa24

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Ewa24 »

proponuje iść do zegarmistrza, mi zmienił baterie, przeczyścił i polutował za jakies grosze

2.0Dti16V101km

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: 2.0Dti16V101km »

Moze sie rozkodował wiec wsadz kluczyk do stacyjki nacisnij przycisk zamykania i przekrec stacyjka (włacz zapłon) samochod powinien sie zamknac i otworzyc i wtedy kluczyk sie zakodował.

password

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 23 paź 2008, 22:41
Imię: jacek
Auto: AG x 2
Silnik: 1.7 dti , 1.4 x14xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: miechów
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: password »

2.0Dti16V101km pisze:Moze sie rozkodował wiec wsadz kluczyk do stacyjki nacisnij przycisk zamykania i przekrec stacyjka (włacz zapłon) samochod powinien sie zamknac i otworzyc i wtedy kluczyk sie zakodował.
w zeszłym tygodniu kupiłem asterke i niestety nie działał centralny , jakimś cudem wwertowałem się na tą stronkę i przeczytałem ten pościk , poszedłem do garażu i ZADZIAŁAŁO!!!!!! MAM CENTRALNY[ aż z wrażenia sie zatrzasnąłem ]

dobry człowieku na piątek byłem umówiony z elektrykiem i pewnie by mnie niezle skasowł niech cie uściskam :D -- wielkie dzięki!!!!

2.0Dti16V101km

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: 2.0Dti16V101km »

password pisze:
2.0Dti16V101km pisze:Moze sie rozkodował wiec wsadz kluczyk do stacyjki nacisnij przycisk zamykania i przekrec stacyjka (włacz zapłon) samochod powinien sie zamknac i otworzyc i wtedy kluczyk sie zakodował.
w zeszłym tygodniu kupiłem asterke i niestety nie działał centralny , jakimś cudem wwertowałem się na tą stronkę i przeczytałem ten pościk , poszedłem do garażu i ZADZIAŁAŁO!!!!!! MAM CENTRALNY[ aż z wrażenia sie zatrzasnąłem ]

dobry człowieku na piątek byłem umówiony z elektrykiem i pewnie by mnie niezle skasowł niech cie uściskam :D -- wielkie dzięki!!!!
Spoko ;)

ODPOWIEDZ